20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 911 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minnie
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
(9)
Skladem
198 Kč
s kódem
248 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Alfa
Sametový, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(29)
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Velikost L/XL, z mikroplyše, světle šedý
(6)
Skladem
959 Kč
s kódem
1 199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Velikost (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Sprchový závěs Textured Stripe
S pruhy, šedý, 180x180 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, zelená, 150x200 cm
(18)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle zelené, 120x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, tmavě růžový, 170x210 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(44)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, béžová, 70x150 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(6)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, černý/šedý, 240x260 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Essencia
Černý, 180x200 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
280 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Terry Shelly
Voděodolný/antialergenní, 140x190 cm
(7)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, tyrkysová, 150x200 cm
(3)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, zelený, 400x270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Anna
Zelený, se snímatelným potahem, 44x44 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Koupelnová předložka Dogs
Pratelná, 40x60 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Foutastic
Utěrky v sadě Cake
6 ks, bavlněné, 40x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
68 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Sprchový závěs Tullin
S geometrickým vzorem, bílý/modrý, 180x200 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
524 Kč
s kódem
655 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cirana
V přírodní barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Covelo
Pratelná, textilní, černobílá, 50x80 cm
(1)
Skladem
521 Kč
s kódem
651 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Venkovní polštář Akina
S příměsí juty, krémový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
356 Kč
s kódem
445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Závěsy v sadě Brooke Floral
2 ks, závěsný systém tyč, s květinovými vzory, modré, 168x229 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 063 Kč
s kódem
1 329 Kč bez kódu
665 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Způsob uchycení (2)
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Mila Home Luxury
Povlečení Whispered Serenity
Na jednolůžko, s prostěradlem/6dílné, na zip, z bavlněného saténu, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
3 607 Kč
s kódem
4 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, šedé, 45x70 cm
(24)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Lemon Curry
Závěsný systém tyč, lněný, žlutý, 140x300 cm
(78)
Skladem
Poslední kousek
2 271 Kč
s kódem
2 839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, khaki, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(6)
Skladem
118 Kč
s kódem
148 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na dvoulůžko, flanelové, šedé, 180x200 cm
(4)
Skladem
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Madre Selva
Deka Floral
Modrá, 130x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 519 Kč
s kódem
1 899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sehlbach
Dekorační polštář Dekor
Z žakáru, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, béžové, 40x40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Fern
Černý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Cosmopolitan Design
Polštář na gauč Kemi
Z textilie bouclé, tmavě šedý, šířka 55 cm, váha 1 kg
(1)
Skladem
Poslední kousky
935 Kč
s kódem
1 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Lorenza
Pratelný, s potiskem, béžový, 140x240 cm
Skladem
425 Kč
s kódem
531 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Koupelnová předložka Mandal
Pratelná, červená, 40x60 cm
(37)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Dětský závěs Tie Dye Football
2 ks, závěsný systém tyč, fialový/tyrkysový, 168x183 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 439 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
900 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Osuška Light Grey
Vaflová, s příměsí lnu, světle šedá, 100x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Grid
Froté, bavlněný, černobílý, 50x100 cm
(3)
Skladem
503 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, v mentolové barvě, 200x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, tmavě modrá, 90x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Župan Lindu
Velikost S/M, bavlněný, bílý
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 303 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Marina
6 ks, froté, bavlněné, tmavě fialové, 4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(21)
Skladem
Poslední kousky
1 103 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě modrá, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
735 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Restilo
Ubrus Gaia
Tmavě zelený, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 071 Kč
s kódem
1 339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Záclona Natural
Lněná, závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, v přírodní barvě, 130x170 cm
(1)
Skladem
1 535 Kč
s kódem
1 919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, světle růžové, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
1
...
65
66
67
...
165
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil