20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Luxusní textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 943 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, tmavě modré, 160x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, tmavě modré, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, oranžové, 140x200 cm
(10)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě zelený/modrý, 50x90 cm
(2)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, tmavě šedé, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Pampille
S abstraktním vzorem, červený, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Pampille
S abstraktním vzorem, tmavě zelený, 150x240 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Bully
S abstraktním vzorem, červený, 150x300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Merry Blue Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Pastel Christmas
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Rowan Berries
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
(3)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Veselé Vánoce
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, zelený, ø 40 cm
(14)
Doručíme od 6. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-20 % s kódem
Pineapple Elephant
Závěs Zanzibar Woven Stripe
Závěsný systém tyč, s pruhy, zelený, 140x183 cm
(3)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Marble
Pratelná, černá, ø 100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, saténové, s pruhy, černé, 135x200 cm
(1)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Witchcraft
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, černé/béžové, 135x200 cm
(13)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, červené, 160x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Evidence
Pratelná, šedá, ø 100 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na jednolůžko, flanelové, šedé, 90x200 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, šedé, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Mila Home
Deka Roses
Z žinylky, růžová/fialová
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, žluté, 160x200 cm
(56)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Závěs Vahine
Závěsný systém tyč, žlutý/bílý, 140x280 cm
(3)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Záclona Dalila
Závěsný systém tyč/závěsný systém lankový systém, béžová, 140x240 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
454 Kč
s kódem
568 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Elmy
130x160 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
454 Kč
s kódem
568 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Osuška Classic
Šedá, 70x140 cm
(4)
Skladem
454 Kč
s kódem
568 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-20 % s kódem
Spirella
Sprchový závěs Tropic
Bílý/zelený, 180x200 cm
Skladem
Poslední kousky
454 Kč
s kódem
567 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Lioris
Bavlněný, na zip, s pruhy, 40x60 cm
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Dibel
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
Doručíme od 4. 12. 2026
450 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Mascarell
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Catarina
S příměsí vlny, na zip, kostkovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
563 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Foutastic
Koupelnová předložka Vintage Flower
Pratelná, sametová, šedá, ø 100 cm
(186)
Skladem
448 Kč
s kódem
560 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Den a noc, antracitová, 57x150 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta
Bambusová, v přírodní barvě, 120x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Plážová osuška Lemons Lounger
Bavlněná, s potiskem/vtipná, 92x180 cm
(2)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Angus Highland Cow
4 ks, bavlněná, pratelná, 30x46 cm
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Salcombe Boats
4 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 30x46 cm
(2)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Faro
Béžová, 80x150 cm
Doručíme od 8. 10. 2026
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, béžové, 200x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Béžový, 2 l
Doručíme od 6. 11. 2026
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Termofor Warmers
Z mikroplyše, béžový, 2 l
Doručíme od 6. 11. 2026
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Trigone
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, z mikrovlákna, s geometrickým vzorem, bílé/šedé, 240x220 cm
(4)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Gardinia
Roleta Mini Termo
Bílá, 97x150 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného saténu, bílé, 90x200 cm
(21)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného perkálu, bílé, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, ø 36 cm
(59)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Hadley
130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
96
97
98
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil