20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Textil
...
Kategorie
Textil
Textil se slevovým kódem
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Závěsy a záclony
Koupelnový textil
Kuchyňský textil
Rolety a žaluzie
Potahy na sedací nábytek
Zahradní textil
Dětský textil
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Designový styl
Cena
Dostupnost
+ Další (5)
Slevový kód
7 925 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Crushed Velvet
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/luxusní, sametové, růžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 351 Kč
s kódem
1 689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Bambi "Beige"
Do postýlky, oboustranné, na zip, krémové, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
334 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Světle šedý, 140x200 cm
(3)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
188 Kč
s kódem
235 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Koupelnová předložka Bobble
Pratelná, tmavě modrá, 50x80 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, béžové, 50x70 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
113 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(542)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Star Wars Baby Yoda
Bavlněná, 70x140 cm
(8)
Skladem
251 Kč
s kódem
314 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Rainbow Cuddly
Na dvoulůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, z mikroplyše, 200x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 311 Kč
s kódem
1 639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minnie
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
(9)
Skladem
198 Kč
s kódem
248 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, zakládací, 50x75 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
175 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, tmavě růžový, 170x210 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Deka Vista
Pikniková, modrá, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
967 Kč
s kódem
1 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Thin Black Stripes
Lněná, bílá/černá, 45x65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Indigo
Tmavě modrá
Skladem
Poslední kousky
783 Kč
s kódem
979 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Sprchový závěs Essencia
Černý, 180x200 cm
(22)
Skladem
Poslední kousky
280 Kč
s kódem
350 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, s potiskem/s květinovým vzorem, růžové, 200x220 cm
Skladem
Poslední kousky
1 655 Kč
s kódem
2 069 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle zelené, 120x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (5)
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Largs
Světle modrá, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Koupelnová předložka Aqua
Rychleschnoucí, z křemeliny, bílá/šedá, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
567 Kč
s kódem
709 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, tyrkysová, 150x200 cm
(3)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Diagonal
Froté, z bio bavlny, v mentolové barvě, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Bianca
Povlečení Ashford Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s pruhy, béžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
1 327 Kč
s kódem
1 659 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, šedá, 150x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
927 Kč
s kódem
1 159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
(20)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chránič matrace Terry Shelly
Voděodolný/antialergenní, 140x190 cm
(7)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, světle zelená, 100x180 cm
(14)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Sprchový závěs Textured Stripe
S pruhy, šedý, 180x180 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnová předložka Covelo
Pratelná, textilní, černobílá, 50x80 cm
(1)
Skladem
521 Kč
s kódem
651 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Cirana
V přírodní barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Foutastic
Utěrky v sadě Cake
6 ks, bavlněné, 40x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
68 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Venkovní polštář Akina
S příměsí juty, krémový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
356 Kč
s kódem
445 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, černý/šedý, 240x260 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(6)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Koupelnová předložka Dogs
Pratelná, 40x60 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Optic
4 ks, na zip, s geometrickými vzory/3D, 43x43 cm
(9)
Skladem
703 Kč
s kódem
879 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(44)
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Filumi
Závěs Velto 4 in 1
Dimout, závěsný systém tyč/závěsný systém kolejnice, sametový, zelený, 400x270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, khaki, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(6)
Skladem
118 Kč
s kódem
148 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Anna
Zelený, se snímatelným potahem, 44x44 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Wenko
Sprchový závěs Tullin
S geometrickým vzorem, bílý/modrý, 180x200 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
524 Kč
s kódem
655 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Mila Home Luxury
Povlečení Whispered Serenity
Na jednolůžko, s prostěradlem/6dílné, na zip, z bavlněného saténu, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
3 607 Kč
s kódem
4 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Osuška Light Grey
Vaflová, s příměsí lnu, světle šedá, 100x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 007 Kč
s kódem
1 259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, zelená, 150x200 cm
(18)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-20 % s kódem
Linen Tales
Závěs Lemon Curry
Závěsný systém tyč, lněný, žlutý, 140x300 cm
(78)
Skladem
Poslední kousek
2 271 Kč
s kódem
2 839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 6 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, šedé, 45x70 cm
(24)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
58 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Linen Tales
Povlečení Linen Tales for Bonami
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, s příměsí lnu, bílé, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
3 999 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, béžové, 40x40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
183 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
63
64
65
...
166
Načíst další
Související kategorie
Kuchyňský textil
Závěsy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do ložnice
Polštáře
Deky
Koupelnový textil
Dětský textil
Zahradní textil