Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 084 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
220 ml, na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Kave Home
Sklenička Clarien
180 ml, na sekt
Doručíme od 11. 12. 2026
234 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
(3)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Bing "Hoppity"
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Wednesday
Bavlněná, černá/fialová, 70x140 cm
(3)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
235 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
SQUISHMALLOWS
Klíčenka Fizz Floyd
Kovová/plastová, červená
Skladem
Poslední kousky
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Umělá květina Chrysantemum
Ø 17,5 cm, výška 47 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Swiftie
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Sklenička Clarien
390 ml, na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
235 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, černá, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
236 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Zástěra Cuisiline
Z recyklované bavlny, béžová
(4)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Prostírání Forest Nest
Látkové, pratelné, 32x45 cm
(1)
Skladem
236 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Grand Chef
Bavlněná, šedá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 150 °C
(1)
Skladem
236 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Novinka
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, tmavě modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Hendi
Nůž Kitchen Line
Na zeleninu, z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Organizér Mr. Tidy
Na psací potřeby, keramický, 10x9 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
237 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Tatiana
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Wednesday
Bavlněná, fialová, 70x140 cm
(3)
Skladem
237 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Misha
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(5)
Skladem
237 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlněná, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětský svačinový box Disney princess
S vidličkou, plastový, tyrkysový, 300 ml
(10)
Skladem
Poslední kousek
237 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Mepal
Dětský svačinový box Paw Patrol Girls
S vidličkou, plastový, růžový, 300 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Zilverstad
Rámeček Sweet Memory
16x16 cm, stojací/na zeď, kovový, černý, na fotku 15x15
(1)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Mepal
Dětské lžičky v sadě Forest Friends by Little Dutch
2 ks, plastové, světle modré, 2x polévková lžíce
(1)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
119 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Dětský svačinový box Fairy Wonders by Little Dutch
S vidličkou, plastový, bílý/růžový, 300 ml
(10)
Skladem
Poslední kousky
238 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Hendi
Nůž Kitchen Line
Kuchařský, z nerezové oceli, délka čepele 12,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
238 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Groot "I am groot"
Bavlněná, 70x140 cm
Skladem
238 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Obal na květináč
Keramický, ø 13 cm, výška 12 cm
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 2x20,5 cm, výška 18 cm
(421)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Drobná dekorace Service Bell
Kovová, ø 9 cm, výška 6 cm
(104)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Koupelnový organizér Whitney
Plastový, 23x7 cm, výška 9,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Umělá květina Babybreath
Výška 59 cm
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Ego Dekor
Dětská sklenička
300 ml
(288)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
8x13 cm, výška 23 cm
(46)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Adam
Silikonová/ze směsi vláken, tmavě šedá, 18x30 cm
(3)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, růžový/šedý
(2)
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Minecraft Survival Mode
40x40 cm
(3)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Obal na květináč Badger Mini
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 8 cm, výška 8,5 cm
(1)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Dětské samolepky v sadě Night Sky
30 ks, svítící, na okno/na zeď, 13x17 cm
(293)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Hrnek Paint
390 ml, kameninový, růžový/béžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
JAHU collections
Povlak na polštář Stripe
Sametový, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Obal na květináč Caldera
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Geometry
3 ks, bavlněné, 50x70 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Plyšová hračka Bread Slice
Vhodný věk 10m+, výška 13 cm, délka 9 cm
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
22
23
24
...
190
Načíst další