Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 496 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Vitaus
Dětský koberec Fall Flowers
Pratelný, syntetický, bez vlasu, oranžový/slonovinový, 80x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bestway
Nafukovací matrace
Plastová, 203x152 cm, výška 22 cm
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nivara
Bavlněný, na zip, vintage/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Nutcracker
Plastová, LED, na baterky, 13x10x16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Lucerna
Kovová, ø 25 cm, výška 34 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
723 Kč
s kódem
850 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(3)
Skladem
723 Kč
s kódem
850 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Z mikroplyše, krémová, 125x150 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
724 Kč
s kódem
852 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Casafina
Konvice na čaj Pacifica
500 ml, se sítkem, kameninová, krémová
Doručíme od 20. 10. 2026
725 Kč
s kódem
853 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Toutou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 16 cm, délka 34 cm
Skladem
726 Kč
s kódem
854 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Curly Wooly
Fleecová, v cihlové barvě, 180x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
726 Kč
s kódem
854 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě šedý, 25x25 cm, výška 18 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
726 Kč
s kódem
854 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Multifunkční stojan Smart
Kovový, ø 17 cm, výška 38,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
726 Kč
s kódem
854 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
WMF
Hrnky v sadě Barista
2 ks, 380 ml, porcelánové, na latte, bílé
(2)
Skladem
Poslední kousek
854 Kč
427 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Cattara
Gril Bari
Na dřevěné uhlí
(8)
Doručíme od 21. 10. 2026
855 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Garden Pleasure
Závěsné zahradní křeslo Tobago
Polstrované, černé, nosnost 120 kg
(596)
Skladem
857 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Deka Jangal
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Isnel
Z recyklované bavlny, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Yash
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, béžové, 135x200 cm
(12)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Renee
Z žinylky, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, růžové, 135x200 cm
(14)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 135x200 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(52)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
430 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Tonga
S vůní citrusových plodů/s vůní jehličí/s vůní balzamika, 100 ml
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, 35x14x55 cm
(6)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Renee
Z žinylky, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Agave
S vůní pačuli/s vůní citrusových plodů/s vůní Ylang Ylang/s vůní ambry/s vůní hřebíčku, 100 ml
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Gingko
Světelná dekorace BookLight
Bílá, papírová, LED, přenosná, na USB, 9x7x2 cm
(287)
Skladem
Poslední kousek
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Zenta
Z recyklovaného skla, zelená, ø 13 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Dres
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 16 cm
(11)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Gingko
Světelná dekorace Twist
Bílá/šedá, papírová, LED, přenosná, na USB, stmívatelná, ø8x14 cm
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
PT LIVING
Termokonvice Crown
920 ml, tyrkysová
(1)
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Mora
S vůní vanilky/s vůní levandule/s vůní myrhy, 100 ml
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Walter Canvas Paper Laminate
Zásuvkový/na dokumenty, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Podsedák Muted
Ø 38 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Hubelino
Kuličková dráha
Vhodný věk 4+, BPA free
(5)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Siffer
Polyresinový
Skladem
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Circus Filament
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 450 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Gingko
Světelná dekorace BookLight
Černá, papírová, LED, přenosná, na USB, 9x7x2 cm
(287)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Blomus
Utěrky v sadě Gano
2 ks, z bio bavlny, šedé/béžové, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
430 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Váza Face
Porcelánová, bílá/černá, ø 14 cm, výška 18 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle zelené, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Vitaus
Dětský hrací koberec Happy Jumps
Pratelný, syntetický, bez vlasu, 80x150 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Květináč Nona
Porcelánový, s odtokovým otvorem, ø 12,5 cm, výška 13,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Gingko
Světelná dekorace BookLight
V tmavě přírodní barvě, papírová, LED, přenosná, na USB, 9x7x2 cm
(287)
Skladem
Poslední kousek
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, bílé, 50x100 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
215 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
1
...
162
163
164
...
240
Načíst další