Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 543 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
374 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky Acorn
14x14 cm, výška 22 cm
(108)
Skladem
375 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
2 ks, 20 x 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(7)
Skladem
375 Kč
188 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(17)
Skladem
Poslední kousky
375 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Lékué
Termohrnek To Go
400 ml, černý
(1)
Skladem
375 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 16,5 cm, délka 16,5 cm
(1)
Skladem
376 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
RIG-TIG
Lahev Drink-It
500 ml, plastová, v lososové barvě
Doručíme od 16. 10. 2026
376 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Vinné příslušenství
(11)
Skladem
Poslední kousky
377 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Skladem
Poslední kousky
378 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Hen House
3 ks, bavlněné, šedé/hnědé, 45x65 cm
(12)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Bauhaus
4 ks, korková, s geometrickými vzory, 21,5x29 cm
(24)
Skladem
379 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Forest Fable
4 ks, korková, s potiskem, 21x29 cm
(8)
Skladem
379 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Dogs
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(76)
Skladem
379 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 460 ml
(19)
Skladem
379 Kč
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(4)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Wenko
Odžmolkovač Jumbo
Bílý
(571)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní rukavice v sadě
3 ks
(109)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Sklenice Gildor
380 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Koupelnový organizér Verti
Textilní, tmavě modrý, 34x10 cm, výška 90 cm
(8)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Neoprene
2 ks, černé, 14x18 cm
(27)
Skladem
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Krémový, 180x220 cm
(11)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Maho
Béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Costa Nova
Hrnek Vila
400 ml, kameninový, modrý/béžový
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Maho
Zelený/béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, zelený, na fotku 21x30
(9)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, černá, 150x200 cm
(99)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Zelený, 180x220 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, světle šedá, 150x200 cm
(72)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Oblíbené
Orion
Nádoba na nápoje Kohoutek
4 l
(22)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, krémová, 130x160 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(3)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Rex London
Kreativní sada Sew Your Own Cat
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
My House
Deka Nord Flake
Z mikroplyše, s vánočním motivem, bílá, 150x200 cm
(3)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Sass & Belle
Váza Cherry
Ručně malovaná, z dolomitu
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Peony Bloom
30x40 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Samaya
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Svícny v sadě
2 ks, skleněné
(3)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
My House
Deka Nordic Fairytale
Z mikroplyše, s vánočním motivem, hnědá, 150x200 cm
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Brandani
Svícen Caramella
Keramický
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Sherlock
2 ks, černobílé, 14x18 cm
(9)
Skladem
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Mila Home
Podsedák Cats
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Fruit
30x40 cm, tištěný, s rámem
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky Acorn
Ø 10 cm, výška 27,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, žlutá, 150x200 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
14,5x17,5 cm, výška 14 cm
(123)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
61
62
63
...
241
Načíst další