Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Nejlevnejší
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 965 výsledků
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
S|P Collection
Prostírání Dinner
Z umělé kůže, 36,5x43,5 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, hnědá, 70x120 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Ručník Anti-Bacterial
Froté, bavlněný, béžový, 50x85 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Styler
Rámeček Narvik
27x36 cm, na zeď, skleněný, ve zlaté barvě, na fotku 21x30
(70)
Doručíme od 18. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Ručník Anti-Bacterial
Froté, bavlněný, bílý, 50x85 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Ručník Anti-Bacterial
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x85 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 15x15 cm, výška 7 cm
(118)
Skladem
Poslední kousky
250 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Umělá květina Hydrangea
Ø 15 cm, výška 56 cm
(1)
Skladem
250 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Ansel
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
250 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, ø 10 cm, výška 12 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
250 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Avengers "Light Blue"
Bavlněná, 70x140 cm
Skladem
251 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 12 cm
(24)
Doručíme od 23. 10. 2026
251 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Lahev Ellipse
500 ml, cestovní/s pítkem, plastová, šalvějově zelená
Skladem
Poslední kousky
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mepal
Lahev Ellipse
500 ml, cestovní/s pítkem, plastová, světle červená
Skladem
Poslední kousky
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Hrnek Sablo
250 ml, keramický, na latte, světle šedý/béžový
(1)
Skladem
252 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Lahev Ellipse
500 ml, cestovní/s pítkem, plastová, černá
Skladem
Poslední kousek
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Umělý eukalyptus
Ø 33 cm, výška 101 cm
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
252 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Football
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
252 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
MSV
Zrcadla v sadě
3 ks, nástěnná, ø 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
84 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
253 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Světle šedý, 140x300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Zilverstad
Rámeček Sweet Memory
10,5x16 cm, stojací/na zeď, kovový, ve stříbrné barvě, na fotku 10x15
(2)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Spidey
Bavlněná, červená/modrá, 70x140 cm
(1)
Skladem
254 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 12 ks
VacuVin
Rozlišovače na sklenice v sadě Party people
12 ks, silikonové
(1)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
21 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
V terakotové barvě, 50x70 cm
(4)
Skladem
254 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 9x9 cm, výška 9 cm
(83)
Skladem
255 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Blomsterbergs
Forma na pečení Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Forma na pečení Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
Skladem
255 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Naruto Uzumaki
Bavlněná, 70x140 cm
Skladem
255 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlněná, 70x140 cm
(1)
Skladem
256 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Frozen "Blue"
Bavlněná, modrá, 70x140 cm
Skladem
256 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Dearest
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
256 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, krémová, 125x150 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
256 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Lékué
Forma na pečení
20 x 11 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(4)
Skladem
257 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Mystery
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
Poslední kousky
257 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené, 600 ml
(13)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Lékué
Forma na pečení
20 x 19,5 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(6)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 350 ml, skleněné, na kakao/na latte
(6)
Skladem
259 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bigso
Organizér Viktoria Paper Laminate
Kartonový, 25x10 cm, výška 32,5 cm
(12)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené/krémové, 600 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Bolla
2 ks, 400 ml, skleněné
(7)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bigso
Organizér Ringo Canvas Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(3)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mepal
Dětský svačinový box Campus
S vidličkou, plastový, růžový, 300 ml
(10)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Na prodejně
Orion
Dětský příbor Medvídek
3 ks, nerezový, ve stříbrné barvě, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
(7)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Colourful Creatures
3 ks, 3 ks, plastové, červené/zelené/modré, 600 ml
(291)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Rex London
Hudební hračka Harmonica Wild Wonders
(1)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
27
28
29
...
271
Načíst další