Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 106 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
La Rochére
Sklenice Troquet
200 ml, na whiskey
(7)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Troquet
200 ml, na whiskey
(3)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Svícen Heir
Skleněný
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Oblíbené
Esschert Design
Drobná dekorace Keys
Kovová, 4x9 cm, výška 22,5 cm
(140)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Rex London
Dětská lahev Miko the Panda
Plastová/tritanová, světle modrá, 500 ml
(188)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, světle modrý
(7)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, světle modrý
(2)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, světle šedý, 50x100 cm
(9)
Doručíme od 6. 11. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
knor
Tabule
40x30 cm
(2)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, tmavě modré, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Osuška Skyline
Bavlněná, s ornamentem, tmavě šedá, 70x140 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Dětská lahev Woodland
Plastová/tritanová, tyrkysová, 500 ml
(3)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Casa Selección
Ubrus
Ve stříbrné barvě, 140x150 cm
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Světle šedý, 140x200 cm
(3)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, vínový, 145x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Rex London
Ubrus Fairies in the Garden
Z papíru, s květinovým vzorem, 120x180 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Pappelina
Utěrka Otis Black
Černobílá, 17x20 cm
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Billy
Z masivního dřeva, LED, na baterky, 15x3x17 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(4)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Ego Dekor
Váza Arbol de Navidad
Skleněná, s vánočním motivem, zelená, ø 11 cm, výška 13 cm
(11)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Váza Copos de Nieve
Skleněná, s vánočním motivem, zelená, ø 11 cm, výška 13 cm
(9)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(7)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, zelený, 50x100 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Roger la Borde
Zápisník Sunday Morning
128 str., formát A4, bez potisku
(2)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(8)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
JAHU collections
Osuška Skyline
Bavlněná, s ornamentem, červená, 70x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Rex London
Dětská lahev Colourful Creatures
Plastová/tritanová, červená, 500 ml
(436)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Rex London
Dětská lahev Sausage Dog
Plastová/tritanová, červená, 500 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Gardenico
Květináč Metro Twist
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 29,5 cm, výška 26,5 cm
(7)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Gardenico
Květináč Metro Twist
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 29,5 cm, výška 26,5 cm
(10)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Gardenico
Květináč Metro Twist
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 29,5 cm, výška 26,5 cm
(14)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, šedá, 18x28 cm
(17)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Markslöjd
Světelná dekorace Vikhem
Šedá, kovová, LED, na baterky, 22x8x44,5 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedé, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Green Gate
Ubrousek Rani
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, fialový, 50x100 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Coco
2 ks, bílá, z vosku, LED, na baterky, na dálkové ovládání, 6,5x6,5x10 cm
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Asta
2 ks, bílá, z vosku, LED, na baterky, s časovačem, ø9x10 cm
(6)
Skladem
579 Kč
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Casa Selección
Dekorační polštáře v sadě
2 ks, žluté, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
579 Kč
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Misty Rose
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Vialli Design
Sklenice Cristallo
300 ml, na whiskey
(46)
Skladem
Poslední kousek
290 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor & Outdoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
290 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lilo and Stitch "Ohana Blue"
Bavlněná, modrá, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
290 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Frozen
Fleecový, modrý, 35x35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
292 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEGO®
Klíčenka se svítilnou Harry Potter Hermiona Granger
Plastová
(1)
Skladem
Poslední kousek
292 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Prostírání Vista
Bavlněné, pratelné, kostkované, 33x48 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
292 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Södahl
Prostírání Vista
Bavlněné, pratelné, kostkované, 33x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
292 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
47
48
49
...
190
Načíst další