Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 093 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Casa Selección
Běhouny na stůl v sadě Delfy
2 ks, 60x160 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
ONA
Ručníky v sadě Pixie
2 ks, froté, bavlněné, modré, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
ONA
Ručníky v sadě Pixie
2 ks, froté, bavlněné, růžové, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Butter Kings
Utěrky v sadě Wine Lover
2 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Casa Selección
Umělé květiny v sadě
2 ks, 9x9 cm, výška 21 cm
(65)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
ZicZac
Utěrky v sadě Duo Waffle
3 ks, bílé/hnědé, 50x76 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
959 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zenová zahrada
Betonová/kamenná/bambusová, ø 24 cm, výška 4 cm
(35)
Skladem
320 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(18)
Skladem
320 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, bílý, ø 180 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomsterbergs
Forma na pečení Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Woodland
Bavlněná/lněná, béžová
(310)
Skladem
323 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Rámeček Flavina
22,5x31,5 cm, stojací, v přírodní barvě, na fotku 21x30
(3)
Skladem
323 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, oranžové, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, modré
(1)
Skladem
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, zelené
(2)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Foxy
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
325 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, krémová, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
326 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Lékué
Forma na pečení L
23 x 23 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(10)
Skladem
327 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Balvi
Nástěnka Noir
Magnetická, 30x42 cm
(1)
Skladem
328 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na dvoulůžko, z mikrovlákna, antracitové, 140x190 cm
(1)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Angus Highland Cow
Bavlněná, hnědá/béžová, 18x88 cm
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Zástěra Angus Highland Cow
Bavlněná, hnědá/béžová
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, zelená
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Hummingbirds
Bavlněná, šedá
(9)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Zástěra Larsson Geo
Bavlněná, žlutá/šedá
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, vínová/růžová
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Tartan Check
Bavlněná, s vánočním motivem, červená/tmavě zelená
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Koupelnový organizér
Béžový, 34x10 cm, výška 90 cm
(192)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka Kylie
Bavlněná, bílá, 50x70 cm
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Fauna
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 40x2x12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Flinga
Bílá, papírová, LED, na baterky, 20x4x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, bílé/krémové, 90x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
iDesign
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, bílý, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Plážová deka Lilia
Bavlněná, růžová, 150x150 cm
(6)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Kuchyňská rukavice Laura
Bavlněná, bílá, 13x21 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Djeco
Nafukovací míč Space
Ø 33 cm
(20)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Djeco
Kreativní sada
Vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor & Outdoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, fialová, 70x150 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Dřevěný, 29x29 cm, výška 8 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Coze
Kameninový
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Obal na květináč PIY
Kamenný, s odtokovým otvorem, ø 13 cm, výška 12 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Dakls
Soška Pumpkin
Keramická, ø 9 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Bianu
Na čajovou svíčku, kovový
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, krémové, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Bloomingville
Hrnek Yule
380 ml, kameninový, krémový
(10)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
56
57
58
...
190
Načíst další