Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 518 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, kovový, LED, na baterky, s časovačem, IP44, délka 390 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětský svačinový box Fairy Garden by Little Dutch
S vidličkou, plastový, světle růžový, 300 ml
(10)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Premium
Blomus
Hrnek Kumi
290 ml, keramický, tmavě hnědý
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Sharks
3 ks, 3 ks, plastové, tmavě modré, 600 ml
(354)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Ego Dekor
Umělá květina Protea
Ø 9,5 cm, výška 43 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Venkovní teploměr Bee
(11)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní teploměr
Kovový
(14)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář Christmas
Na zip, s vánočním motivem, 45x45 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Snips
Dětská lahev Dinosaur
Tritanová, zelená, 500 ml
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, zelené, 90x190 cm
(61)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
Sass & Belle
Váza Mojave
Z kameniny, černá, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, červená, 150x200 cm
(24)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Sausage Dog
3 ks, 3 ks, plastové, červené/krémové, 600 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Kate Louise
Povlak na polštář Christmas Noel
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Dětský talíř Bunny
Silikonový, šalvějově zelený, 18x23 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, šedomodré, 90x190 cm
(61)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
Jerry Fabrics
Dětská osuška Jurassic World "Rebirth"
Bavlněná, šedá, 70x140 cm
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Bigso
Organizér Viktoria Paper Laminate
Kartonový, 25x10 cm, výška 32,5 cm
(12)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Dětský talíř Chicken
Silikonový, žlutý, 19x19,5 cm
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Bistro
2 ks, bavlněná, pratelná, s nápisem, 33x48 cm
Skladem
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Tempo
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Vita
192 str., formát A5, linkované
(1)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
ZicZac
Utěrky v sadě Duo Leno
3 ks, černobílé, 50x76 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
779 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
VDE Tivoli 1996
Světelné dekorace v sadě Palla
4 ks, ve stříbrné barvě, keramické, LED, ø9x10,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 039 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lilo and Stitch "Hawaiian Harmony"
Bavlněná, 70x140 cm
(3)
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lilo and Stitch "Kiss"
Bavlněná, fialová, 70x140 cm
(4)
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Silex
300 ml
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Neri
350 ml, keramický, na cappuccino/na latte, černý
(19)
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Stranger Things
Bavlněná, červená, 70x140 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Olvira
Froté, bavlněný, béžový, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
261 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Olvira
Froté, bavlněný, bílý, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
261 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Plastia
Truhlík Siesta
Samozavlažovací, plastový, 20x40 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
261 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Akiyo
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
261 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Gelová pera v sadě
3 ks
(163)
Skladem
261 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Olvira
Froté, bavlněný, zelený, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
261 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Cristallo
2 ks, 250 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(40)
Skladem
523 Kč
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Amo
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(2)
Skladem
Poslední kousek
523 Kč
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
523 Kč
262 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
LEGO®
Dětská lahev Ninjago
Plastová, modrá, 500 ml
(96)
Skladem
Poslední kousky
262 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Gabby´s Dollhouse Colors
Bavlněná, 70x140 cm
(5)
Skladem
263 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Vaiana
Bavlněná, 70x140 cm
Skladem
263 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vialli Design
Hrnek Amo
220 ml, skleněný, na cappuccino/dvoustěnný
(434)
Skladem
263 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lion King
Bavlněná, modrá/hnědá, 70x140 cm
(1)
Skladem
263 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Utěrky v sadě Louie
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
264 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
264 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
1
...
39
40
41
...
240
Načíst další