20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 503 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dakls
Světelná dekorace
Na baterky, stolní , dřevěná, hnědá, šířka 3,5 cm, délka 30 cm, výška 8,5 cm
(18)
Skladem
Poslední kousek
98 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, béžový, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, krémový, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Nálevka na víno
Z nerezové oceli
(40)
Skladem
Poslední kousky
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Nůž Asia
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(35)
Skladem
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Dětská lžička
Ze silikonu, oranžová
Skladem
Poslední kousky
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Flamboyant
Plastové, 46x36 cm
Skladem
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Darcy
Plastové, s květinovým vzorem, 28,5x44 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Plat du jour
Plastové, kostkované/s nápisem, 28,5x44 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, zelený, 30x50 cm
(2)
Skladem
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Orion
Dětská lžička
Ze silikonu, šalvějově zelená
Skladem
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Orion
Dětská lžička
Ze silikonu, žlutá
Skladem
Poslední kousky
79 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Geo
2 ks, bavlněné, žluté, 20x20 cm, tepelná odolnost 180 °C
(8)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
2 ks, bavlněné, bílé/v terakotové barvě, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
2 ks, bavlněné, bílé/šedé, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mepal
Dětské lžičky v sadě Flowers & Butterflies by Little Dutch
2 ks, plastové, bílé/světle růžové, 2x polévková lžíce
(1)
Skladem
Poslední kousek
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mepal
Dětské lžičky v sadě Little Farm by Little Dutch
2 ks, plastové, bílé/světle zelené, 2x polévková lžíce
(4)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, bílé/béžové, 51x74 cm
(7)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
Bonami Selection
Interiérová vůně Bonami Essence
S vůní vanilky/s vůní skořice/s vůní citrusových plodů
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Nutcracker
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, zelené, 50x70 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Florentia
192 str., formát A5, bez potisku
(1)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Giglio
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Quadrilobe
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Respect
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Sklenice v sadě Beaufort
4 ks
Skladem
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Omalovánky Prehistoric Land
Vhodný věk 3+
(30)
Skladem
100 Kč
Do košíku
Do košíku
Curver
Dětský svačinový box
Plastový, modrý, 1,8 l
Skladem
102 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(3)
Skladem
327 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
102 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, hnědé, 51x74 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, černobílé, 51x74 cm
(5)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Horeca
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 70x70 cm
(19)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě Alda
6 ks, 300 ml, na whiskey
(290)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mepal
Dětské lžičky v sadě Little Farm by Little Dutch
2 ks, plastové, bílé/světle zelené, 2x polévková lžíce
(3)
Skladem
Poslední kousky
166 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
104 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Plaček Pet Products
Cestovní láhev pro psy Dog Fantasy
Modrá
Skladem
Poslední kousek
104 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Bloomingville
Umělá rostlina Phlox
Ø 7 cm, výška 49 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
104 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Orion
Formy na trdelníky v sadě
2 ks, ø 6 cm, nerez
(5)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
105 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(1)
Skladem
105 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(1)
Skladem
105 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
sada 2 ks
Mepal
Dětské lžičky v sadě Sunshine & Rainbow
2 ks, plastové, béžové, 2x polévková lžíce
(5)
Skladem
Poslední kousky
170 Kč
s kódem
212 Kč bez kódu
106 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 6 ks
Oblíbené
Sagaform
Sklenice v sadě Rocking Whiskey
6 ks, 200 ml, na whiskey
(309)
Skladem
637 Kč
106 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Tescoma
Skleničky v sadě Giorgio
6 ks, 350 ml, na víno
(8)
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
106 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Palam
Jutové, ø 38 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
107 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Angus Highland Cow
4 ks, bavlněné, hnědé/béžové, 50x70 cm
(2)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Salcombe Boats
4 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě English Meadow
4 ks, korková, s květinovými vzory, 21,5x29 cm
(14)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, béžový, 30x50 cm
(3)
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (5)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, bílý, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Beton Cire
Plastové, s abstraktním vzorem/se vzorem kamene, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
87 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
5
6
7
...
240
Načíst další