Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 563 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Linen Tales
Utěrka Dark Grey
Lněná, tmavě šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Suzy
Z mikrovlákna, béžový, 140x240 cm
(2)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Flanela
Zelená, 10x80 cm
(1)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mason Cash
Hrnek In The Meadow
400 ml, keramický, zelený
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Ručník Sage
Vaflový, lněný, světle zelený, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Rex London
Zvonek na kolo Wild Wonders
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, černá, 70x150 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na jednolůžko, z bio bavlny, červené, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Dekorační polštář Ella
Sametový, červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, šedá, 70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Na prodejně
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, hnědé, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Soho
2 ks, 155 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Alberte
2 ks, vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø6,5x10,5 cm
(3)
Skladem
619 Kč
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Morocco
2 ks, bavlněné, černobílé, 35x60 cm
Skladem
619 Kč
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Joseph Joseph
Zrcadlo Viva 2in1
Kosmetické, zvětšení 3x, ø 8 cm
(12)
Skladem
311 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, zelená, 125x150 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Lilo and Stitch "Blue"
Fleecový, modrý, 41x32 cm
(4)
Skladem
312 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Svícen Babirye
Kovový
(2)
Skladem
Poslední kousky
312 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Kave Home
Dětský příbor Lili
3 ks, plastový/ze silikonu, modrý, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousek
312 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Dětský příbor Lili
3 ks, plastový/ze silikonu, růžový, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousek
312 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 16 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
312 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
sada 4 ks
Ladelle
Skleničky v sadě Prism
4 ks, 540 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
1 249 Kč
312 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
noo.ma
Utěrky v sadě Abi
2 ks, bavlněné, béžové, 50x63 cm
(1)
Skladem
625 Kč
313 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, khaki, 50x70 cm
(542)
Skladem
313 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, oranžový, 50x70 cm
(542)
Skladem
Poslední kousky
313 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Fifi
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
313 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Lola
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
313 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Světle zelený, 50x70 cm
(13)
Skladem
313 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, taupe, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
313 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Premium
Zone
Ručník Classic
Tmavě šedý, 50x70 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
313 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
La Rochére
Sklenička Versailles
400 ml, na víno
(5)
Skladem
Poslední kousky
314 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utěrky v sadě Stripes
2 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, bílé, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(1)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, modré, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, růžové, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Skleničky v sadě
2 ks, 200 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 2 ks
Rex London
Skleničky v sadě
2 ks, 200 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě zelené, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, šedé, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Osušky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, hnědé/béžové, 70x140 cm
(225)
Skladem
Poslední kousky
1 259 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 4 ks
Ladelle
Skleničky v sadě Flynn
4 ks, 380 ml, na víno
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 259 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 4 ks
Ladelle
Skleničky v sadě Flynn
4 ks, 380 ml, na víno
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 259 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Medvídek "Cute"
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(15)
Skladem
315 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
54
55
56
...
241
Načíst další