Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 482 výsledků
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Too Many Books
Kovová
(24)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, světle zelená, 130x160 cm
(31)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, zelená, 75x75 cm
(1)
Doručíme od 19. 11. 2026
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, černé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, černý
(1)
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Floryda
33x43 cm, na zeď, černý, na fotku 30x40
(12)
Doručíme od 18. 11. 2026
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětská miska Enkei
Silikonová, červená, ø 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětské misky v sadě Yummy
2 ks, silikonové, červené/hnědé
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětská miska Enkei
Silikonová, šedomodrá, ø 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S beránkem, šedá, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko, saténové, šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálové, šedé, 180x260 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Ocelový, šedý, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(94)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bébé Douceur
Dětská osuška s kapucí Gauge
Mušelínová, žlutá, 75x75 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětské misky v sadě Lemon & Pear
2 ks, silikonové, žluté/zelené
Skladem
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, vínové, 70x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
420 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, vínové/šedobéžové, 40x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
420 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Frozen
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
358 Kč
s kódem
421 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kähler Design
Skleničky v sadě Hammershøi
2 ks, 490 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
717 Kč
s kódem
844 Kč bez kódu
422 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(16)
Skladem
359 Kč
s kódem
422 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(24)
Skladem
359 Kč
s kódem
422 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(13)
Skladem
359 Kč
s kódem
422 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(35)
Skladem
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Forma na dort
ø 26,5 cm, ocel
Skladem
Poslední kousky
361 Kč
s kódem
425 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Forma na dort
31 x 17 cm, kov
(1)
Skladem
Poslední kousky
361 Kč
s kódem
425 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, 140x300 cm
(83)
Doručíme od 29. 10. 2026
361 Kč
s kódem
425 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(8)
Skladem
362 Kč
s kódem
426 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Novinka
Dakls
Dětská stolní lampa Butterfly
Béžová, kovová, LED, přenosná, na USB, ø15x25 cm
Skladem
Poslední kousek
427 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
WMF
Hrnky v sadě Barista
2 ks, 380 ml, porcelánové, na latte, bílé
(2)
Skladem
Poslední kousek
854 Kč
427 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Cozy Cashmere Refill
S vůní ambry, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(1)
Skladem
363 Kč
s kódem
427 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Sweet Vanilla Refill
S vůní vanilky, objem 200 ml, ø 5 cm, výška 24 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
363 Kč
s kódem
427 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Difuzér Sweet Vanilla
S vůní vanilky, objem 100 ml, ø 6 cm, výška 21 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
363 Kč
s kódem
427 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Dětské prostírání Fairy Garden by Little Dutch
Plastové/silikonové, 28x40 cm
Skladem
Poslední kousky
363 Kč
s kódem
427 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Stojánek na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
364 Kč
s kódem
428 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Stojánek na tablet Magnetic Tower
Plastový, 5x2,5 cm, výška 5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
364 Kč
s kódem
428 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
My House
Povlečení Summer Meadow
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, s potiskem, 140x200 cm
(11)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Salcombe Boats
Bavlněný, s potiskem, 32x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Angus Highland Cow
Bavlněný, 33x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Gradient
Ø 11,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová
(40)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Green Gate
Dětský hrnek Forrest
Z kameniny, bílý/modrý
(17)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Green Gate
Dětský hrnek Forrest
Z kameniny, bílý/růžový
(17)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Eucalyptus
Lněná, bílá/zelená, 45x65 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Reinbek
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 30x6x15 cm
(6)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Claire
Bílá, z vosku, LED, na baterky, s časovačem, ø11x16 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání White
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Woodland Crochet
Červený, 35x20 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
84
85
86
...
240
Načíst další