Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 039 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Prostírání Palam
Jutové, ø 38 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
107 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, 140x250 cm
(7)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Červený, ø 180 cm
(7)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Diner
Jutové, s nápisem, 30x45 cm
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, 140x300 cm
(83)
Doručíme od 29. 10. 2026
361 Kč
s kódem
425 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Floreor
3 ks, textilní, s ornamenty, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
s kódem
152 Kč bez kódu
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Rythmo
Plastové, s geometrickým vzorem, ø 35 cm
(2)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Hot dog
Bavlněná, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Mogador
S příměsí juty, ø 38 cm
(5)
Skladem
168 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Sisteron
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s květinovým vzorem, červený/bílý, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
306 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, 140x300 cm
(83)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, antracitový, ø 180 cm
(7)
Skladem
293 Kč
s kódem
345 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Delicia
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s potiskem, šedý/béžový, ø 160 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Plat du jour
Plastové, kostkované/s nápisem, 28,5x44 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
84 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
184 Kč
s kódem
217 Kč bez kódu
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
172 Kč
s kódem
202 Kč bez kódu
67 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Declino
Omyvatelný, z PVC, tyrkysový, 140x240 cm
(4)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Loelia
Plastové, s geometrickým vzorem, 28,5x44 cm
(3)
Skladem
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(5)
Skladem
120 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Lonigold
Omyvatelný, s potiskem, bílý, ø 180 cm
(5)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, ø 180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(3)
Skladem
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Florelle
Z mikrovlákna, s květinovým vzorem, zelený/hnědý, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousek
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(5)
Skladem
184 Kč
s kódem
217 Kč bez kódu
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Faro
Plastové, s ornamentem, 28,5x44 cm
(4)
Skladem
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Světle šedý, 140x300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, zelená, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, zelený, ø 180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Abaca
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, bílý/šedý, ø 160 cm
(16)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Belline
Bílý, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, béžová, 50x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapky v sadě Cuisiline
2 ks, z recyklované bavlny, červené, 18x28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Cuisina
Plastové, s nápisem, 28,5x43,5 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Zástěra Cuistot
Bavlněná, béžová
(1)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Arizona
Plastové, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Plážová deka Lilia
Bavlněná, růžová, 150x150 cm
(6)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Charline
3 ks, textilní, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
184 Kč
s kódem
217 Kč bez kódu
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Bully
S abstraktním vzorem, bílý, 140x300 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Zástěra Cuistot
Bavlněná, khaki
(8)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Beautaline
Zelený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, modrý, ø 180 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
348 Kč
s kódem
409 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Bistrot
Plastové, 28,5x44 cm
(2)
Skladem
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Anemone
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, zelený, 150x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
354 Kč
s kódem
417 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, modrá, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Zástěra Cuisiline
Z recyklované bavlny, béžová
(4)
Skladem
Poslední kousky
201 Kč
s kódem
236 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, černobílé, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
112
113
114
...
189
Načíst další