Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 105 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Martini
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Hazelnut
2 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Utěrky v sadě Natural
2 ks, lněné, v přírodní barvě, 26x26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
245 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Utěrka Tie Dye
Lněná, bílá/modrá, 45x65 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Mustard
Lněná, žlutá, 45x65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Hermia
Koupelnový organizér
Na kosmetiku/otočný, plastový, ø 23 cm, výška 30,5 cm
(11)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dětský úložný box
Látkový, s puntíky, růžový, 37x24 cm, výška 18 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
228 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Maravilla
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x17 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Bing
Plastová, LED, na baterky, 24x15x32 cm
(3)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelná dekorace Sofus
V přírodní barvě, bambusová, LED, do zásuvky, IP44, 50x12x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Sombra
Bílá, papírová, do zásuvky, ø70x20 cm
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelný řetěz Mia
Plastový, LED, na baterky, délka 270 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, 35x14x55 cm
(6)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
LEGO®
Dětský úložný box Head Happy Boy Mini
Plastový, s potiskem, žlutý, ø 10 cm, výška 11,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
260 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(13)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(16)
Skladem
422 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětský úložný box Head Happy Boy S
Plastový, s potiskem, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Oblíbené
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(24)
Skladem
422 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(12)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
LEGO®
Dětský úložný box Head Happy Boy L
Plastový, s potiskem, žlutý, ø 24 cm, výška 27 cm
(5)
Skladem
638 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(13)
Skladem
422 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(5)
Skladem
Poslední kousky
550 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Na prodejně
LEGO®
Dětská lahev Iconic
Plastová, 500 ml
(12)
Skladem
344 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(10)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(17)
Skladem
Poslední kousky
375 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Light & Living
Dekorační polštář Ruhla
Z mikroplyše, v hořčicové barvě, se snímatelným potahem, 30x60 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační polštář Sakala
Krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 540 ml, na víno
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 50 ml, na panáky
Skladem
Poslední kousky
573 Kč
287 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 600 ml, na pivo
(8)
Skladem
500 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Svícen Orangery
Na čajovou svíčku, keramický
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Lily
2 ks, 320 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Sklenice v sadě Premium
2 ks, 520 ml
(2)
Skladem
601 Kč
301 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Svícen Orangery
Na čajovou svíčku, keramický
(2)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Lily
2 ks, 320 ml
(5)
Skladem
Poslední kousky
589 Kč
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 930 ml, na víno
(11)
Skladem
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 390 ml, na sekt
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
555 Kč
278 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 370 ml, na sekt
(1)
Skladem
559 Kč
280 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Stojan na květiny
Bambusový, ø 25 cm, výška 11 cm
(25)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Ambiance
Dětská samolepka Mountains in Stars and Clouds
Na zeď, 90x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bauhaus
3 ks, bavlněné, 45x65 cm
(33)
Skladem
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Stockholm
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(5)
Skladem
369 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě English Meadow
4 ks, korková, s květinovými vzory, 21,5x29 cm
(14)
Skladem
389 Kč
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Bauhaus
4 ks, korková, s geometrickými vzory, 21,5x29 cm
(24)
Skladem
379 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Homestead
3 ks, bavlněné, světle modré/béžové, 45x65 cm
(10)
Skladem
369 Kč
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Bauhaus
Bavlněná, 19x31 cm
(17)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cooksmart ®
Zástěra English Meadow
Z Bio bavlny, modrá
(2)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 3 ks
Cooksmart ®
Utěrky v sadě English Meadow
3 ks, z bio bavlny, žluté/modré, 45x65 cm
(11)
Skladem
528 Kč
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
140
141
142
...
190
Načíst další