20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 043 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Versailles
340 ml
(41)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(24)
Skladem
Poslední kousky
222 Kč
s kódem
278 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(150)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódem
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(25)
Doručíme od 20. 10. 2026
237 Kč
s kódem
296 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
150 ml
(20)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Absinthe
300 ml, na víno
(46)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Světelná dekorace Vikhem
Na baterky, kovová, šedá, šířka 8 cm, délka 22 cm, výška 44,5 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Markslöjd
Elektrický svícen Celine
Do zásuvky, dřevěný, bílý/ve zlaté barvě, šířka 5 cm, délka 46 cm, výška 28 cm
(85)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Santa's Christmas Presents
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené, s vánočním motivem, 135x200 cm
(92)
Doručíme od 3. 11. 2026
415 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Surdic
Obal na květináč Colgante
Závěsný, dřevěný, výška 65 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Surdic
Obal na květináč Colgante
Závěsný, dřevěný, výška 65 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Premier Housewares
Zrcadlo
S dřevěným rámem, 33x27 cm
(12)
Skladem
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Vialli Design
Konvice na čaj Amo
1,5 l, se sítkem, skleněná, bílá
(35)
Skladem
639 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 200x200 cm
(145)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 135x200 cm
(234)
Doručíme od 3. 11. 2026
551 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Hrnky v sadě Nero
2 ks, 250 ml, na cappuccino/dvoustěnné
(9)
Skladem
Poslední kousky
762 Kč
381 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Dětský koberec Football
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, bílý/černý, ø 100 cm
(90)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, modrá, 500 ml
(79)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, červená, 500 ml
(35)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě modrý, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
521 Kč
s kódem
651 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 16,5x12 cm, výška 17 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
521 Kč
s kódem
651 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Clip
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 15 cm
(109)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
s kódem
911 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Alentejo
320 ml, keramický, tyrkysový
(41)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odžmolkovač Jumbo
Bílý
(571)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, šedé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(781)
Skladem
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, červené, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(344)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, černé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(509)
Skladem
493 Kč
s kódem
616 Kč bez kódu
308 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stag
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, béžové, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětské úložné boxy v sadě
3 ks, plastové, 25x25 cm, výška 18 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
761 Kč
s kódem
951 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, oranžový, 25x25 cm, výška 18 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
537 Kč
s kódem
671 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Glow
Bílý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 100 cm
(48)
Skladem
194 Kč
s kódem
243 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Star Trading
Lampion Lampion
Fialový, látkový/plastový
(11)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Globus
Bílý, plastový, LED, solární, IP44, délka 500 cm
(31)
Skladem
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Star Trading
Lampion Lampion
Červený, látkový/plastový
(8)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(57)
Skladem
Poslední kousky
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Bílý, látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(92)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pěstírna
34x34 cm, výška 45 cm
(59)
Doručíme od 20. 10. 2026
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní stolička
Zelená/hnědá, výška 40 cm
(51)
Skladem
677 Kč
s kódem
846 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Regál na víno Chianti
Kovový, šedý, počet lahví 30, šedý, šířka 50 cm, výška 68 cm, hloubka 26 cm
(102)
Skladem
440 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
310 ml
(66)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
sada 10 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
10 ks, froté, bavlněné, 30x50 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
73 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Native Natural
Dekorační polštář Merino
Vlněný, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(17)
Doručíme od 22. 10. 2026
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(23)
Skladem
Poslední kousky
844 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč
ø 29 cm, keramika
(45)
Skladem
721 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, žluté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Doručíme od 3. 11. 2026
543 Kč
s kódem
679 Kč bez kódu
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Ambiance
Dětská samolepka Giant World Map
Na zeď, 120x150 cm
(261)
Skladem
Poslední kousek
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Lillan
Žlutý, kovový, LED, délka 210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Elektrický svícen Celine
Do zásuvky, dřevěný, červený/ve zlaté barvě, šířka 5 cm, délka 46 cm, výška 28 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
185
186
187
188
189
Načíst další