Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 463 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Frangyss
Jutové, ø 38 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, antracitový, 140x240 cm
(6)
Skladem
290 Kč
s kódem
341 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
douceur d'intérieur
Prostírání Les Fleurs
Plastové, s nápisem, 28,5x44 cm
(20)
Skladem
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Feuillette
Plastové, 30x45 cm
(2)
Skladem
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Mogador
S příměsí juty, ø 38 cm
(1)
Skladem
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Kitchen
Omyvatelný, z PVC, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Melisandre
Bílý/zelený, ø 180 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Doručíme od 29. 10. 2026
105 Kč
s kódem
123 Kč bez kódu
41 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Red flower
Plastové, s květinovým vzorem, 28,5x44 cm
(8)
Skladem
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, 140x250 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Olive
Plastové, 28,5x44 cm
(4)
Skladem
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Florelle
Z mikrovlákna, s květinovým vzorem, oranžový/šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
161 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, 140x200 cm
(3)
Skladem
281 Kč
s kódem
331 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, hnědý, 140x240 cm
(12)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Guyana
Omyvatelný, s PVC vrstvou, zelený, 140x240 cm
(3)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Světle šedý, 140x250 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Manuela
S ornamentem, v hořčicové barvě, 145x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Hnědý, ø 180 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Prostírání Palam
Jutové, ø 38 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
107 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, 140x250 cm
(7)
Skladem
280 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Červený, ø 180 cm
(7)
Skladem
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Diner
Jutové, s nápisem, 30x45 cm
Skladem
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Bílý, 140x300 cm
(83)
Doručíme od 29. 10. 2026
361 Kč
s kódem
425 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Floreor
3 ks, textilní, s ornamenty, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
s kódem
152 Kč bez kódu
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Rythmo
Plastové, s geometrickým vzorem, ø 35 cm
(2)
Skladem
152 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Hot dog
Bavlněná, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Mogador
S příměsí juty, ø 38 cm
(5)
Skladem
168 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Sisteron
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s květinovým vzorem, červený/bílý, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
306 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, 140x300 cm
(83)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, antracitový, ø 180 cm
(7)
Skladem
293 Kč
s kódem
345 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Delicia
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s potiskem, šedý/béžový, ø 160 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Plat du jour
Plastové, kostkované/s nápisem, 28,5x44 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
84 Kč
s kódem
99 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
184 Kč
s kódem
217 Kč bez kódu
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
172 Kč
s kódem
202 Kč bez kódu
67 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Declino
Omyvatelný, z PVC, tyrkysový, 140x240 cm
(4)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Loelia
Plastové, s geometrickým vzorem, 28,5x44 cm
(3)
Skladem
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(5)
Skladem
120 Kč
s kódem
141 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Lonigold
Omyvatelný, s potiskem, bílý, ø 180 cm
(5)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, ø 180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(3)
Skladem
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Florelle
Z mikrovlákna, s květinovým vzorem, zelený/hnědý, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousek
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(5)
Skladem
184 Kč
s kódem
217 Kč bez kódu
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Faro
Plastové, s ornamentem, 28,5x44 cm
(4)
Skladem
93 Kč
s kódem
109 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Světle šedý, 140x300 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
253 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Utěrka Comptoir
Bavlněná, zelená, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
118 Kč
s kódem
139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, zelený, ø 180 cm
(2)
Skladem
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Abaca
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, bílý/šedý, ø 160 cm
(16)
Skladem
390 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
1
...
142
143
144
...
239
Načíst další