Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 573 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Pantone
Organizér Blue 2150
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Pantone
Organizér Black 419
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Pantone
Organizér Aubergine 229
Na psací potřeby, keramický, ø 7 cm, výška 11,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
540 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Pantone
Hrnek Warm Gray 2
375 ml, porcelánový, světle šedý
(10)
Skladem
Poslední kousky
494 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
Pantone
Hrnek Orange 021
375 ml, porcelánový, oranžový
(9)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
sada 3 ks
Esschert Design
Pochodeň
3 ks, z proutí, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
529 Kč
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Svícen Glam
Na čajovou svíčku, kovový
(4)
Skladem
Poslední kousky
878 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Zrcadlo Hall
Nástěnné, ø 50 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Tepovač koberců Teko
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Teploměr na víno Clever & More
(16)
Skladem
Poslední kousky
350 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Nálevka na víno se zátkou Vino
Z nerezové oceli
(3)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Emile Henry
Forma na chleba
31,5 x 13,5 cm, keramika
(5)
Skladem
1 056 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Forma na chleba
31,5 x 13,5 cm, keramika
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
33,5 x 24 cm, keramika
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 095 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
36 x 15 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousek
816 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Ego Dekor
Lahev
1 l, skleněná
(16)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Dmýchadlo
38x14 cm, výška 3 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Olejová lampa
Betonová, ø 13 cm, výška 16 cm
(11)
Doručíme od 20. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 10 ks
Restilo
Utěrky v sadě Louie
10 ks, bavlněné, šedé/tyrkysové, 50x70 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pěstírna Field Mushroom
28x18 cm, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Květináč
Závěsný, keramický, s odtokovým otvorem, výška 17,5 cm
(26)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Plážová osuška Lama
Dětská, sametová, s potiskem, růžová, 75x150 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Living Design
Obal na květináč Toppu
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 10 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousek
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
OYOY Living Design
Obal na květináč Toppu
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 24 cm
Skladem
Poslední kousky
1 949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
OYOY Mini
Plyšová hračka Noah
Vhodný věk 0+, výška 64 cm, délka 27 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 470 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení Alisa
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 140x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Ocelový, bílý, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(249)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Ocelový, šedý, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(94)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 22x15 cm, výška 7 cm
(109)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 9x9 cm, výška 9 cm
(83)
Skladem
255 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 28x14 cm, výška 6 cm
(59)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 22x15 cm, výška 7 cm
(183)
Skladem
255 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 15x15 cm, výška 7 cm
(118)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 15x10 cm, výška 4,5 cm
(110)
Skladem
175 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 24x10 cm, výška 6 cm
(93)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 22x14 cm, výška 12 cm
(108)
Skladem
398 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 12x9 cm, výška 8,5 cm
(201)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Soška Origami
10,5x48 cm, výška 15 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 176 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
PT LIVING
Tabule Perky
Magnetická, 50x50 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
1 137 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Koupelnový organizér Caddy
Plastový, bílý, 25x12 cm, výška 12 cm
(96)
Skladem
738 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Oblíbené
Joseph Joseph
Zátka na víno BarWise
Z nerezové oceli
(47)
Skladem
Poslední kousky
363 Kč
182 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Joseph Joseph
Páková vývrtka BarWise
Plastová
(8)
Skladem
Poslední kousky
1 331 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Vavien Artwork
Obraz The Artist
40x60 cm, na plátně
(26)
Skladem
Poslední kousky
1 209 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Dakls
Hrnek Happy Time
770 ml, keramický, červený
(76)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Elektrický svícen Buster
Černý, kovový, do zásuvky, 32x8x40 cm
(7)
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Set na přípravu makronek
31 x 18 cm, silikon
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 075 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení
ø 30 cm, plast
(7)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení Heart
30 x 17,5 cm, silikon
(5)
Skladem
338 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
224
225
226
...
242
Načíst další