Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 968 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mepal
Dětská termoska Campus
Plastová, modrá/ve stříbrné barvě, 500 ml
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Dětský svačinový box Forest Friends by Little Dutch
S vidličkou, plastový, světle modrý, 300 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Na prodejně
Vialli Design
Konvice na čaj Tulip
1 l, se sítkem, skleněná, v matně stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětská lahev Forest Friends by Little Dutch
Plastová, světle modrá, 450 ml
(1)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Lahev Active
600 ml, cestovní/s pítkem, plastová, antracitová
Skladem
Poslední kousek
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mepal
Dětský svačinový box Food Fest
S vidličkou, plastový, fialový, 300 ml
(10)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Mepal
Dětská jídelní sada Fairy Garden by Little Dutch
6 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
841 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mepal
Bryndák Sunshine & Rainbow
Silikonový, béžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mepal
Lahev Ellipse
500 ml, cestovní, plastová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
274 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mepal
Dětská lahev Campus
Plastová, růžová, 600 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Dětské prostírání Sunshine & Rainbow
Plastové/silikonové, 28x40 cm
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mepal
Dětský svačinový box Fairy Wonders by Little Dutch
S vidličkou, plastový, bílý/růžový, 300 ml
(10)
Skladem
Poslední kousky
238 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Mepal
Dětský svačinový box Fairy Wonders by Little Dutch
S vidličkou, plastový, bílý/růžový, 1,6 l
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Lahev Active
600 ml, cestovní/s pítkem, plastová, antracitová
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mepal
Dětská lahev Sunshine & Rainbow
Plastová, béžová, 400 ml
(59)
Skladem
Poslední kousky
410 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Mepal
Dětská jídelní sada Little Farm by Little Dutch
3 ks, plastová, 1x polévková lžíce
(3)
Skladem
Poslední kousky
893 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Lahev Vita
500 ml, cestovní, z nerezové oceli, černá/ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Mepal
Dětská lahev Food Fest
Plastová, fialová, 400 ml
(59)
Skladem
410 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Livio Duo
2 ks, 250 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné
Skladem
Poslední kousky
306 Kč
153 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětské svačinové boxy v sadě Little Farm by Little Dutch
3 ks, 3 ks, plastové, světle zelené
(1)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mepal
Dětská lahev Forest Friends by Little Dutch
Plastová, světle modrá, 400 ml
(59)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Livio
2 ks, 350 ml, skleněné, na cappuccino, modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
243 Kč
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Livio
2 ks, 350 ml, skleněné, na cappuccino, růžové
(1)
Skladem
243 Kč
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mepal
Dětský svačinový box Campus
S vidličkou, plastový, růžový, 300 ml
(10)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Na prodejně
Mepal
Dětský svačinový box Campus
S vidličkou, plastový, v mentolové barvě, 300 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Ego Dekor
Lucerna
Kovová, ø 19 cm, výška 28 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Lucerna
Kovová, ø 25 cm, výška 34 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svícen
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Umělá květina Tulip
Ø 5,5 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Svícen Kali
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Umělá květina Protea
Ø 12 cm, výška 74 cm
Skladem
Poslední kousky
415 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ego Dekor
Umělá květina Buttercup
Ø 10 cm, výška 50 cm
(1)
Skladem
315 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Umělá květina Protea
Ø 9,5 cm, výška 43 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Rozprašovač
Kovový, 315 ml
(9)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Rozprašovač
Kovový, 315 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Deka
Zelená, 130x180 cm
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zavlažovací koule
Skleněná, 197 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
225 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Stojan na květiny
Kovový, 22x24,5 cm, výška 117 cm
Skladem
Poslední kousky
1 129 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Stojan na květiny
Bambusový, ø 25 cm, výška 19,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Stojan na květiny
Bambusový, 56x47,5 cm
Skladem
Poslední kousek
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Stojan na květiny
Kovový, 35x23,5 cm, výška 57 cm
Skladem
Poslední kousky
1 409 Kč
Do košíku
Do košíku
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, šedý
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, světle zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
ONA
Hrnek Coco
470 ml, z kostního porcelánu, tmavě hnědý
(2)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, oranžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, fialový
(6)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
ONA
Hrnek Mae
370 ml, z kostního porcelánu, zelený
(6)
Skladem
Poslední kousky
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
1
...
26
27
28
...
271
Načíst další