Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 106 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Sass & Belle
Plyšová hračka Baguette
Vhodný věk 10m+, výška 22 cm, délka 6 cm
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Juicy Cherries
S vůní třešně, váha 28 g
(7)
Skladem
169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Zarina
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, červená, 130x170 cm
(58)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Zilverstad
Dětská jídelní sada Miffy
Bambusová
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Vincent Van Gogh
35x45 cm, s rámem
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, bílá, 90x140 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(18)
Skladem
159 Kč
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 250 ml, skleněné, na espresso/dvoustěnné
Skladem
Poslední kousky
530 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v leskle zlaté barvě, ø 2 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
860 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mepal
Dětský hrnek Little Farm by Little Dutch
300 ml, plastový, světle zelený
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Marena
Lněný, na zip, s pruhy, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousek
591 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Dakls
Ubrus
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, šedý, 140x180 cm
Skladem
Poslední kousek
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Rex London
Hrnek
280 ml, skleněný, v hořčicové barvě
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Osuška Classic
Froté, bavlněná, oranžová, 70x140 cm
(542)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
Esschert Design
Podmiska pod květináč Coaster
Gumová, ø 25 cm, výška 1 cm
(1)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Novinka
Dakls
Obal na květináč
Plastový, výška 33 cm
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Obal na květináč
Plastový, výška 33 cm
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Campingaz
Rukavice na grilování
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
S|P Collection
Hrnek Manon
380 ml, kameninový, vínový
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, béžový, 20x30 cm
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Mepal
Dětské lžičky v sadě Sunshine & Rainbow
2 ks, plastové, béžové, 2x polévková lžíce
(5)
Skladem
Poslední kousky
212 Kč
106 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Somerset
2 ks, bavlněné, v terakotové barvě, 20x14 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Gourmet
2 ks, bavlněné, bílé/šedé, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
199 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Utěrka True Green
Lněná, zelená, 45x65 cm
(88)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
Hübsch
Ručník Block
Froté, bavlněný, hnědý, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl True Green
Lněný, 40x200 cm
(23)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, khaki, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(12)
Skladem
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Na zavazování, 40x40 cm
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětský svačinový box Disney princess
S vidličkou, plastový, tyrkysový, 300 ml
(10)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Utěrky v sadě Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, černobílé, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
70 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Maximex
Držáky hadice v sadě
2 ks
Skladem
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Umbra
Rámeček Flute
16x20 cm, stojací, skleněný, ve zlaté barvě, na fotku 10x15/na fotku 13x18
(2)
Skladem
473 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Salt&Pepper
Nůž Chop
Kuchařský, z nerezové oceli, rukojeť: plast
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Rosendahl
Termohrnek Grand Cru Outdoor
280 ml, silikonový, béžový
Skladem
Poslední kousky
669 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Clark
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Ninjago
2 ks, s lahví, plastové, zelené, 390 ml
(139)
Skladem
Poslední kousek
438 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Prostírání Guirlande
Plastové, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
154 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Luz
4 ks, 270 ml
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Spirella
Šperkovnice Alais
Skleněná/bambusová, se zrcadlem, 13x23 cm, výška 3 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
904 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Hnědá, skleněná, LED, na baterky, délka 105 cm
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Cam Cam Copenhagen
Dětský příbor Ocean Mix
3 ks, ze silikonu, zelený/modrý, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička/1x jídelní nůž
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hübsch
Svícen Heir
Skleněný
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Novinka
sada 6 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Volo
6 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
Skladem
Poslední kousky
836 Kč
139 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Hilight
Dětská lampička Unicorn
Bílá, plastová, noční, na baterky, ø9x11,5 cm
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Pratelný, černý, ø 180 cm
(83)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
1
...
148
149
150
...
190
Načíst další