Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 093 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Hen House
3 ks, bavlněné, šedé/hnědé, 45x65 cm
(12)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Plyšová hračka Mini Bear in a Little Box
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 6 cm, délka 14 cm
(12)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Sass & Belle
Vybavení do dětské kuchyňky Earth Rainbow Tea Set
Vhodný věk 3+
(12)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(49)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, světle šedá, 150x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Casa Selección
Rámeček
18x60 cm, na zeď, bílý/v přírodní barvě
(12)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Svícen Hammershøi
Porcelánový
(12)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
Hubelino
Příslušenství ke kuličkové dráze Mat
Vhodný věk 5+
(12)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Umbra
Rámeček Bellwood
19x24 cm, stojací, dřevěný, v přírodní barvě, na fotku 10x15/na fotku 12x18/na fotku 13x18
(12)
Doručíme od 23. 10. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Orion
Forma na chleba
33 x 16 cm, keramika
(21)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, šedé, 40x60 cm
(21)
Skladem
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Oblíbené
La Rochére
Hrnek Ouessant
270 ml, skleněný
(21)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Sass & Belle
Hrnek Mojave
360 ml, keramický, žlutý
(36)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle hnědá, 150x200 cm
(24)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Oblíbené
Bonami Selection
Květináč Terrazzo
Betonový, s odtokovým otvorem, ø 15 cm, výška 14 cm
(33)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Too Many Books
Kovová
(24)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Karlsson
Budík Gummy
Digitální, 6x15,5 cm, výška 9 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
984 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Zig Zag
Na zip, s pruhy/s potiskem, 45x45 cm
(24)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Neoprene
2 ks, černé, 14x18 cm
(27)
Skladem
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 220x200 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (5)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Countryside Floral
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(19)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(19)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zhášedlo na svíčky
Výška 4 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, světle zelená, 130x160 cm
(31)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Dramatic Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 135x200 cm
(28)
Doručíme od 3. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Knot
Šedý, ø 30 cm
(17)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Cat
Kovová
(42)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(17)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mioli Decor
Zarážka na knihy Birds
Kovová
(17)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x21 cm, výška 18 cm
(17)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Cooksmart ®
Zástěra Hummingbirds
Bavlněná, šedá
(17)
Skladem
Poslední kousek
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/šedá, 50x70 cm
(17)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě hnědé, 90x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/šedé, 50x70 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Osuška Classic
Bílá, 70x140 cm
(17)
Skladem
692 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
15x9 cm, výška 15 cm
(35)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Karlsson
Budík Lofty
Ø 11 cm
(20)
Skladem
640 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
150 ml
(20)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Djeco
Nafukovací míč Space
Ø 33 cm
(20)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, s osvětlením, 17x22 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bigso
Organizér Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(15)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, béžová, 130x170 cm
(15)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Iconic
2 ks, s lahví, plastové, červené/žluté, 390 ml
(15)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, oranžová/růžová, 50x70 cm
(15)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Zone
Ručník Classic
Tmavě šedý, 50x70 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
1
...
16
17
18
...
190
Načíst další