Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 070 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, šedá, 50x70 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Tiseco Home Studio
Ochrana proti průvanu Mink
Žlutá/hnědá, 10x90 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Design Letters
Utěrky v sadě
2 ks, béžové, 40x60 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Rojaplast
Stojan na květiny
Dřevěný, 25x25 cm, výška 50 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
664 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Pantone
Hrnek Light Blue 550
375 ml, porcelánový, světle modrý
(7)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Candy Cane
Fleecový, s vánočním motivem, červený/bílý, se snímatelným potahem, 50x30 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Curver
Květináč Cozy Harvest Brown
Závěsný, plastový, ø 36 cm, výška 22,5 cm
(7)
Doručíme od 14. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(7)
Doručíme od 15. 10. 2026
189 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, bílé, 120x200 cm
(14)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
sada 3 ks
Rex London
Míčky na žonglování Juggling Balls
(14)
Skladem
269 Kč
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Antic Line
Šperkovnice Bijoux
10x22 cm, výška 15 cm
(30)
Skladem
Poslední kousek
779 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, béžové, 90x200 cm
(13)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(8)
Skladem
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sahara
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Perfumed Prague
Interiérová vůně #64 Sequoia, Eben and Cedar
S vůní cedru/s vůní sekvoje/s vůní ebenu, 200 ml
(8)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Atlas
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(8)
Skladem
426 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(8)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Tokyo
6 ks, 350 ml
(12)
Skladem
289 Kč
48 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(8)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Váza Horizon
Skleněná, ø 8 cm, výška 26 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Váza Violet
Skleněná, ø 7 cm, výška 25 cm
(12)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, tmavě šedý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(8)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Linear Curve
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, černé/béžové, 135x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet
Sametový, růžový, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Sonic
Fleecový, modrý, 29x33 cm
(8)
Skladem
269 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Circulo
Prošívaný, bílý/šedý, 220x240 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Jerry Fabrics
Dětská osuška Star Wars Baby Yoda
Bavlněná, 70x140 cm
(8)
Skladem
314 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, světle šedé, 50x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
215 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Bitz
Hrnek Gastro Grey/Cream
190 ml, keramický, šedý/béžový
(8)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Vialli Design
Termokonvice Amo
1 l, bílá
(8)
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Prostěradlo Ruby
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, froté, světle šedé, 140x200 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Balvi
Rámeček Isernia
16,5x21,5 cm, stojací, plastový, bílý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 12x18/na fotku 13x18
(8)
Skladem
Poslední kousky
545 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, krémové, 30x50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Sass & Belle
Váza Mojave
Z kameniny, černá, ø 7,5 cm, výška 11,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Restilo
Ubrus Gaia
Tyrkysový, 110x160 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Restilo
Přehoz Meadore
Žlutý, 170x270 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, modrý, 50x100 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, světle hnědé, 30x50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(8)
Doručíme od 23. 10. 2026
824 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, strukturovaný, 43x43 cm
(8)
Doručíme od 14. 12. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cattara
Gril Bari
Na dřevěné uhlí
(8)
Doručíme od 21. 10. 2026
855 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Tmavě šedý, 50x100 cm
(8)
Doručíme od 23. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresinu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
663 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Grace
Ø 11 cm, výška 12 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
850 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
34
35
36
...
189
Načíst další