Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 106 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Metaltex
Nůž Heritage
Kuchařský, z nerezové oceli, délka čepele 15 cm, rukojeť: dřevo
(7)
Skladem
493 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Zahradní plachta
(6)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Stojany na květiny v sadě Whity
2 ks, kovové, ø 17 cm, výška 46 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Váza
Skleněná, 12x8 cm, výška 23 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Anna
Zelený, se snímatelným potahem, 44x44 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, khaki, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(6)
Skladem
150 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Noa
2 ks, 360 ml, skleněné, dvoustěnné
(6)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Traditional
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(7)
Skladem
279 Kč
93 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Karlsson
Budík Calm
Ø 11 cm
(6)
Skladem
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Balvi
Zarážka na knihy Bookshop
Kovová
(6)
Skladem
Poslední kousky
346 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Södahl
Prostírání Tiles
Silikonové, s geometrickým vzorem, 33x48 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko, jersey, tyrkysové, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (5)
Esschert Design
Kapsa na nářadí Denim
(6)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Běhoun na stůl Mandala Tiles
S potiskem, 40x130 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, fialová, 160x210 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Love Story
Potah do auta
Černý
(6)
Skladem
Poslední kousek
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Floryda
24x33 cm, na zeď, bílý, na fotku 21x30
(7)
Skladem
270 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Viaden
Přehoz
Bavlněný, světle šedý, 230x170 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelný řetěz Jutta
V přírodní barvě, látkový, LED, na baterky, s časovačem, délka 200 cm
(7)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Love You
20 ks, papírové, 33x33 cm
(6)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Jurassic World
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Leaves
S květinovým vzorem, 45x140 cm
(6)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Circulo
Prošívaný, bílý/šedý, 140x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, modré, 30x30 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Červený, ø 180 cm
(7)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
B.E.S.
Ručník Lavender
Froté, bavlněný, v levandulové barvě/krémový, 50x90 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ubrus Gaia
Světle šedý, 140x180 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Esschert Design
Kapsa na nářadí
(6)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Jona
Ručně malovaná, z kameniny, bílá/hnědá, ø 14 cm, výška 18 cm
(7)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Meadore
Béžový, 220x240 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Garden Pleasure
Zahradní nůž
Kovový/plastový, 1 cm
(6)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Milo Bow
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé/šedé, 135x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nerezové oceli, hnědá
(6)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
JAHU collections
Dekorační polštář Stripe
Sametový, světle zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Sirius
Vánoční světelná dekorace Clara
Bílá, z vosku, LED, na baterky, s časovačem, ø10x13 cm
(6)
Skladem
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kähler Design
Svícen Christmas Tales
Porcelánový
(6)
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Povlak na polštář Christmas Noel
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Provence
6 ks, 90 ml
(6)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
37 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (3)
Green Gate
Svícen
(6)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Troquet
200 ml, na whiskey
(7)
Skladem
Poslední kousek
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Galaxy
Modrá, papírová, do zásuvky, ø60x16 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Floreor
3 ks, textilní, s ornamenty, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
152 Kč
51 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Spirale
Plastové, s abstraktním vzorem, ø 38 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, v cihlové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, krémový, 200x240 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, růžové, 200x200 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Rustic candles by Ego dekor
Svíčka Rustic
Do lucerny, doba hoření 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
170 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
40
41
42
...
190
Načíst další