Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 097 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, oranžové/hnědé, 40x60 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
PT LIVING
Regál na víno Single
Nástěnný, kovový, černý, počet lahví 6, černý, šířka 11,5 cm, výška 66 cm, hloubka 18 cm
(5)
Skladem
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Ringo Paper Laminate
Kartonový, 25x31,5 cm, výška 5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, béžová
(5)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Pantone
Hrnek Light Yellow 600
475 ml, porcelánový, světle žlutý
(5)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 200x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (7)
My House
Osuška Darwin
Froté, bavlněná, šedá, 70x140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, šedé, 30x30 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
knor
Obrazy v sadě Fern
30x40 cm, 3 ks, s rámem
(5)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, zelená, 210x170 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s potiskem, 43x43 cm
(5)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Podmiska pod květináč
Z terakoty, ø 17 cm, výška 2,5 cm
(5)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Garden Pleasure
Ruční kultivátor
Kovový, 40 cm
(5)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Svícen Christmas Tales
Porcelánový
(5)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský úložný box Brick
Plastový, šedý, 16x16 cm, výška 11 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Orion
Formy na trdelníky v sadě
2 ks, ø 6 cm, nerez
(5)
Skladem
209 Kč
105 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
14,5x19,5 cm, na zeď, světle šedý, na fotku 10x15
(5)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Star Trading
Světelná dekorace Joylight
Bílá/šedá, plastová, LED, na baterky, ø6,5x18 cm
(5)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Pantone
Hrnek Mocha Mousse 17-1230
375 ml, porcelánový, světle hnědý
(5)
Skladem
Poslední kousek
575 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
Sirius
Vánoční světelná dekorace Claire
Bílá, z vosku, LED, na baterky, s časovačem, ø11x16 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě It's My Birthday
20 ks, papírové, s nápisem, 33x33 cm
(5)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Dětské zahradní nářadí
(5)
Skladem
Poslední kousek
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Světelný řetěz Snowmen
V přírodní barvě, plastový, LED, na baterky, délka 135 cm
(5)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové/fialové, 135x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
PT LIVING
Regál na víno Single
Nástěnný, kovový, ve zlaté barvě, počet lahví 6, ve zlaté barvě, šířka 11,5 cm, výška 66 cm, hloubka 18 cm
(5)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Gabby´s Dollhouse "Pandy"
Fleecový, 35x35 cm
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
204 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Autumn Pumpkins
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, fialové, 200x200 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, krémové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
Foutastic
Ručníky a osušky v sadě Dora
2 ks, froté, bavlněné, modré, 1x střední ručník (50x90)/1x osuška (90x150)
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Ubrus Gaia
Červený, 140x180 cm
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Styler
Rámeček Yellowstone
51x27 cm, na zeď, tmavě šedý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 15x21
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet fotografií (2)
Premium
Bloomingville
Deka Missy
S příměsí bavlny, 130x155 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Angus Highland Cow
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, hnědé/béžové, 200x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bigso
Organizér Birger Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(4)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, v matně zlaté barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Leo
Z žinylky, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Mette Ditmer Denmark
Koupelnový organizér Marble
Na vatové tampony, mramorový, tmavě hnědý, 8,5x8,5 cm, výška 8 cm
(4)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Gabby´s Dollhouse
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
(4)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení
20 x 11 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(4)
Skladem
258 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Mirabel
Adventní, kovový
(4)
Skladem
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jerry Fabrics
Dětská osuška Sponge Bob "Tropical Duo"
Bavlněná, 70x140 cm
(4)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Woolen
S beránkem, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(4)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Batman "The Emblem"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
670 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
44
45
46
...
190
Načíst další