20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 039 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Forma na chleba
30 x 11,5 cm, nerez
(60)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Rámeček Oslo
24x33 cm, na zeď, hnědý, na fotku 21x30
(60)
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 200x200 cm
(63)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(36)
Skladem
500 Kč
s kódem
625 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Dětský koberec Football
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, bílý/černý, ø 100 cm
(90)
Skladem
Poslední kousky
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, tištěný, s rámem
(177)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(28)
Skladem
695 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
La Rochére
Sklenice v sadě Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Skladem
615 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Lupa Nature Trail
(680)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, oranžová, 150x200 cm
(86)
Skladem
423 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-20 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Verona
1 l, se sítkem, skleněná, bílá
(97)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Perfumed Prague
Svíčka #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
Vonná, sojová, s vůní čaje/s vůní fíků/s vůní jasmínu/s vůní bergamotu/s vůní opuncie, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(39)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Cats
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(113)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Koupelnový organizér Soft Storage
Textilní, béžový, výška 100 cm
(85)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Premier Housewares
Truhlík Naresso
45x15 cm, výška 11 cm
(121)
Skladem
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Obraz
30x80 cm, tištěný, na plátně
(118)
Doručíme od 3. 11. 2026
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlaky na polštáře v sadě Damask Jacquard
2 ks, damaškové, zakládací, s ornamenty, 50x75 cm
(52)
Skladem
687 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
430 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, světle růžový, 25x25 cm, výška 18 cm
(52)
Skladem
574 Kč
s kódem
717 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, béžové, 180x200 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
556 Kč
s kódem
695 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Váza
Zelená/šedá, 23x39 cm, výška 22 cm
(149)
Skladem
Poslední kousek
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, tmavě šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(67)
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Ohniště
Ø 50 cm, výška 25 cm
(211)
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Váza Embla
Z kameniny, bílá, ø 6 cm, výška 14,5 cm
(45)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Markslöjd
Elektrický svícen Celine
Do zásuvky, dřevěný, červený/ve zlaté barvě, šířka 5 cm, délka 46 cm, výška 28 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
631 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Big Circus
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 450 cm
(27)
Skladem
791 Kč
s kódem
989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Sass & Belle
Obal na květináč Frida
Ručně malovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 14 cm
(27)
Skladem
458 Kč
s kódem
573 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Hrnek Versailles
200 ml, skleněný
(51)
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, 20x10 cm, výška 7 cm
(86)
Skladem
Poslední kousky
266 Kč
s kódem
332 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Birds
3 ks, bavlněné, bílé/zelené/modré, 45x65 cm
(63)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
DecoKing
Světelný řetěz Cocco
Bílý/černý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 220 cm
(138)
Skladem
417 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 90x200 cm
(77)
Doručíme od 15. 10. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Garden Pleasure
Závěsné zahradní křeslo Tobago
Polstrované, černé, nosnost 120 kg
(596)
Skladem
857 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Koupelnový organizér Soft Storage
Textilní, šedý, výška 100 cm
(47)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, ø 36 cm
(59)
Skladem
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní zástěra
Zelená/hnědá
(121)
Skladem
468 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 28x14 cm, výška 6 cm
(59)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 140x200 cm
(53)
Skladem
Poslední kousky
320 Kč
s kódem
400 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Rozprašovač
Skleněný
(217)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, tmavě modré, 200x200 cm
(113)
Skladem
759 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Grass Leaves
4 ks, na zip, 43x43 cm
(84)
Skladem
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Zone
Osuška Classic
Černá, 70x140 cm
(30)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, béžový, 220x240 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Oblíbené
Keter
Květináč Hangingsphere
Závěsný, plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(30)
Skladem
Poslední kousek
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Prak Catapult
(394)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
(70)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
Ø 15 cm, výška 21 cm
(107)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Oxford Denim
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(64)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(130)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
5
6
7
...
189
Načíst další