Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 557 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Oblíbené
La Rochére
Hrnek Ouessant
270 ml, skleněný
(21)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 230x220 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
1 079 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Sass & Belle
Hrnek Mojave
360 ml, keramický, žlutý
(36)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle hnědá, 150x200 cm
(24)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Oblíbené
Bonami Selection
Květináč Terrazzo
Betonový, s odtokovým otvorem, ø 15 cm, výška 14 cm
(33)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Too Many Books
Kovová
(24)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Karlsson
Budík Gummy
Digitální, 6x15,5 cm, výška 9 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
984 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Zig Zag
Na zip, s pruhy/s potiskem, 45x45 cm
(24)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Neoprene
2 ks, černé, 14x18 cm
(27)
Skladem
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 220x200 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (5)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Countryside Floral
Bavlněný, béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(19)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(19)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cuddly
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, světle šedé, 230x220 cm
(19)
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Esschert Design
Zhášedlo na svíčky
Výška 4 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, světle zelená, 130x160 cm
(31)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Bamby
6 ks, froté, s příměsí bambusu, béžové, 4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(22)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 145 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Esschert Design
Ohniště
Ø 47 cm, výška 49 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
1 669 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Přehoz Canterbury
Prošívaný, žlutý, 220x230 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Dramatic Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 135x200 cm
(28)
Doručíme od 3. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Knot
Šedý, ø 30 cm
(17)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
House Nordic
Zrcadlo Madrid
Nástěnné, 50x80 cm
(17)
Skladem
1 927 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Cat
Kovová
(42)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Cuddly
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, bílé, 230x220 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Mioli Decor
Zarážka na knihy Birds
Kovová
(17)
Skladem
Poslední kousky
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x21 cm, výška 18 cm
(17)
Skladem
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Cooksmart ®
Zástěra Hummingbirds
Bavlněná, šedá
(17)
Skladem
Poslední kousek
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, černá, 150x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousek
1 389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/šedá, 50x70 cm
(17)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě hnědé, 90x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/šedé, 50x70 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
349 Kč
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Osuška Classic
Bílá, 70x140 cm
(17)
Skladem
692 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
15x9 cm, výška 15 cm
(35)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Gril Trapani
Na dřevěné uhlí
(47)
Skladem
Poslední kousek
1 089 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Karlsson
Budík Lofty
Ø 11 cm
(20)
Skladem
640 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Karlsson
Budík Block
Digitální, 7x16 cm, výška 7 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
1 739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
150 ml
(20)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Djeco
Nafukovací míč Space
Ø 33 cm
(20)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Universal
Dětský koberec Balloon
Syntetický, s nízkým vlasem, béžový, 120x170 cm
(15)
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, s osvětlením, 17x22 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bigso
Organizér Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(15)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, béžová, 130x170 cm
(15)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Iconic
2 ks, s lahví, plastové, červené/žluté, 390 ml
(15)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, oranžová/růžová, 50x70 cm
(15)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Zone
Ručník Classic
Tmavě šedý, 50x70 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, s potiskem, 33x220 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
21
22
23
...
241
Načíst další