Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 575 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Kähler Design
Hrnek Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, bílý
(7)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, ø 35 cm
(7)
Skladem
305 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, světle hnědé, 160x200 cm
(7)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Goyave
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, s potiskem, bílé/taupe, 240x220 cm
(11)
Skladem
1 044 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, oranžový, ø 40 cm
(7)
Skladem
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Povlečení Crushed Velvet
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/luxusní, sametové, šedé, 200x200 cm
(7)
Skladem
1 679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, v mentolové barvě, 135x200 cm
(7)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Rex London
Hudební hračka Wild Wonders
Vhodný věk 3+
(7)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Přehoz Pique
Bavlněný, hnědý, 200x230 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Clarence Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, zelené/růžové, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Mila Home
Běhoun na stůl Black Tree
S potiskem, 40x130 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Stojánek na mobil Tower
Kovový, 10x13 cm, výška 2 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
746 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Hnědý, ø 180 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Sass & Belle
Svícen Folk Floral
(7)
Skladem
Poslední kousek
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Mic
Z mikroplyše, krémový, 200x220 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Gardenico
Květináč Metro Twist
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 29,5 cm, výška 26,5 cm
(7)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Lékué
Forma na pečení
ø 30 cm, plast
(7)
Skladem
Poslední kousky
719 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Modrý, 220x240 cm
(11)
Doručíme od 29. 10. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Závěs na květináč Macramé
Ø 14,5 cm, výška 58 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
205 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Knot
Hnědý, ø 30 cm
(6)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, luxusní, z bavlny Renforcé, v petrolejové barvě/šedé, 200x220 cm
(13)
Skladem
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Soška Ishtar
Kameninová, 15x11,5 cm, výška 20,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, bílé, 160x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Styler
Rámeček Malaga
47x57 cm, na zeď, zelený, na fotku 40x50
(6)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 180x200 cm
(6)
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, světle šedý, 170x210 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(6)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 160x200 cm
(6)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Karlsson
Radiobudík Retro
Digitální, 7x16 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Svícny v sadě Calma
2 ks, skleněné/betonové
(6)
Skladem
753 Kč
377 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
My House
Povlečení Fiona
Na jednolůžko, na zip, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, zelené, 140x200 cm
(6)
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Togo
Z eko kůže, 33x45 cm
(6)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, kovový, LED, solární, IP44, délka 12 m
(6)
Skladem
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, oranžová, 150x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Deka Slub
Bavlněná, šedá, 130x160 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 089 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Plážová deka Lilia
Bavlněná, růžová, 150x150 cm
(6)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 16,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
510 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Orion
Odžmolkovač
Šedý
(6)
Skladem
Poslední kousky
269 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Soška Roman Woman
Z polyresinu, 14,5x21,5 cm, výška 34 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Balvi
Zarážky na knihy v sadě Joypad
2 ks, kovové
(6)
Skladem
Poslední kousky
440 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, žluté, 135x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Styler
Rámeček Prague
12x17 cm, stojací/na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 10x15
(6)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 180x290 cm
(6)
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Dr. Oetker
Forma na chleba White Christmas Baking
35,5 x 12 cm, kov
(6)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Obal na květináč Natural
Betonový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
53
54
55
...
242
Načíst další