20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 471 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Bee Happy
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 34x36 cm
(65)
Skladem
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Konvička na zalévání Flamingo
Plastová, 1,5 l
(131)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, tištěný, s rámem
(195)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Dakls
Drobná dekorace
Dřevěná, 4x10 cm, výška 18 cm
(74)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Cats
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(63)
Skladem
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 24x10 cm, výška 6 cm
(93)
Doručíme od 16. 10. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Šperkovnice Cat Face
Dětská, 11x11 cm, výška 2,5 cm
(214)
Skladem
Poslední kousek
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Drobná dekorace
Kovová, 17x2 cm, výška 5,5 cm
(181)
Skladem
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Psací potřeby Secret Agent
(175)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě zelený, 20x10 cm, výška 7 cm
(78)
Skladem
258 Kč
s kódem
322 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě modrý, ø 12 cm, výška 18 cm
(43)
Skladem
Poslední kousky
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Bonami
Dárkový poukaz
200 Kč, elektronický
(68)
Skladem
200 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Odžmolkovač Jumbo
Bílý
(571)
Skladem
Poslední kousky
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 9x9 cm, výška 9 cm
(83)
Skladem
204 Kč
s kódem
255 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Absinthe
300 ml, na víno
(46)
Skladem
Poslední kousky
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
360 ml
(42)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Dogs
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(76)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Purity
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
Poslední kousky
294 Kč
s kódem
367 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Blomus
Svícen Calma
Na čajovou svíčku, betonový
(65)
Skladem
417 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 350 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(87)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, černá, 150x200 cm
(99)
Skladem
353 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Premium
-20 % s kódem
Costa Nova
Hrnek Alentejo
320 ml, keramický, tyrkysový
(41)
Skladem
Poslední kousky
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Oxford Denim
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(58)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Casa Selección
Běhoun na stůl Loving
41x150 cm
(95)
Skladem
Poslední kousky
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Globini
Bílý, plastový, LED, solární, IP44, délka 475 cm
(183)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér
Na kosmetiku/otočný, z plexiskla, ø 11,5 cm, výška 17,5 cm
(588)
Skladem
322 Kč
s kódem
403 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Mila Home
Povlak na polštář Meadow Flower
Na zip, s potiskem, 43x43 cm
(51)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, světle šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(47)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Lyonnais
200 ml
(47)
Skladem
Poslední kousek
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Forma na chleba
30 x 11,5 cm, nerez
(60)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Rámeček Oslo
24x33 cm, na zeď, hnědý, na fotku 21x30
(60)
Skladem
Poslední kousek
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, tištěný, s rámem
(177)
Skladem
Poslední kousky
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Lupa Nature Trail
(680)
Skladem
167 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Perfumed Prague
Svíčka #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
Vonná, sojová, s vůní čaje/s vůní fíků/s vůní jasmínu/s vůní bergamotu/s vůní opuncie, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(39)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Cats
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(113)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Koupelnový organizér Soft Storage
Textilní, béžový, výška 100 cm
(85)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Váza Embla
Z kameniny, bílá, ø 6 cm, výška 14,5 cm
(45)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Hrnek Versailles
200 ml, skleněný
(51)
Skladem
Poslední kousky
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, 20x10 cm, výška 7 cm
(86)
Skladem
Poslední kousky
266 Kč
s kódem
332 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Birds
3 ks, bavlněné, bílé/zelené/modré, 45x65 cm
(63)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 90x200 cm
(77)
Doručíme od 15. 10. 2026
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Koupelnový organizér Soft Storage
Textilní, šedý, výška 100 cm
(47)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní zástěra
Zelená/hnědá
(121)
Skladem
468 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 28x14 cm, výška 6 cm
(59)
Skladem
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle šedé, 140x200 cm
(53)
Skladem
Poslední kousky
320 Kč
s kódem
400 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Rozprašovač
Skleněný
(217)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Prak Catapult
(394)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
2
3
4
5
...
94
Načíst další