20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 473 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Hrnek Ouessant
270 ml, skleněný
(21)
Skladem
Poslední kousky
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Sass & Belle
Hrnek Mojave
360 ml, keramický, žlutý
(36)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Too Many Books
Kovová
(24)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Zig Zag
Na zip, s pruhy/s potiskem, 45x45 cm
(24)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Neoprene
2 ks, černé, 14x18 cm
(27)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(19)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Zhášedlo na svíčky
Výška 4 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, světle zelená, 130x160 cm
(31)
Skladem
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Cat
Kovová
(42)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x21 cm, výška 18 cm
(17)
Skladem
158 Kč
s kódem
198 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, bílá/šedá, 50x70 cm
(17)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě hnědé, 90x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousek
367 Kč
s kódem
459 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-20 % s kódem
sada 4 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Stripes
4 ks, bavlněné, bílé/šedé, 50x70 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
87 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
15x9 cm, výška 15 cm
(35)
Skladem
223 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Forest Fable
2 ks, bavlněné, hnědé/krémové, 19x37 cm, tepelná odolnost 250 °C
(20)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
150 ml
(20)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Djeco
Nafukovací míč Space
Ø 33 cm
(20)
Skladem
Poslední kousek
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, s osvětlením, 17x22 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Iconic
2 ks, s lahví, plastové, červené/žluté, 390 ml
(15)
Skladem
303 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
-20 % s kódem
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, oranžová/růžová, 50x70 cm
(15)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Tmavě šedý, 50x70 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, s potiskem, 33x220 cm
(15)
Doručíme od 3. 11. 2026
351 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Nůž Gourmet
Na zeleninu, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(26)
Skladem
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná, černá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(13)
Skladem
174 Kč
s kódem
217 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Esschert Design
Odpuzovač vos
Papírový, ø 21 cm, výška 29 cm
(13)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Geo
2 ks, 350 ml, skleněné, na latte
(13)
Skladem
371 Kč
s kódem
464 Kč bez kódu
232 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, 33x48 cm
(13)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 5x20 cm, výška 22 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
396 Kč
s kódem
495 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
207 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lina
Na baterky, závěsná, skleněná, oranžová, ø 18 cm, výška 18 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
335 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S geometrickým vzorem, 45x140 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Pantone
Hrnek Green 15-0343
375 ml, porcelánový, zelený
(13)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
s kódem
494 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Sass & Belle
Kasička Saving To Go Places
Z terakoty, 10x12,5 cm, výška 5,5 cm
(27)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(42)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Skleněný, 500 ml
(18)
Skladem
189 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Samy
Růžový/fialový, 43x43 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 12 cm
(24)
Doručíme od 16. 10. 2026
191 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
My House
Povlečení Summer Meadow
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, s potiskem, 140x200 cm
(11)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Esschert Design
Konev na zalévání
Plastová, 6,4 l
(11)
Skladem
399 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Balvi
Organizér Head
Na psací potřeby, z cementu, 8x11,5 cm, výška 12 cm
(11)
Skladem
328 Kč
s kódem
410 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Kreativní sada Stitching set Woodland
Vhodný věk 3+
(11)
Skladem
Poslední kousky
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, šedé, 20x20 cm
(11)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Zone
Ručník Classic
Černý, 50x100 cm
(21)
Skladem
237 Kč
s kódem
296 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(11)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
(21)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Premier Housewares
Truhlík Rustic
Na bylinky, dřevěný, 15x45 cm, výška 11 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Ego Dekor
Váza Arbol de Navidad
Skleněná, s vánočním motivem, zelená, ø 11 cm, výška 13 cm
(11)
Skladem
231 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
8
9
10
...
94
Načíst další