Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 995 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, bílá, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, šedý, 260x280 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Garden Pleasure
Houpací síť Hawaii
Délka 260 cm, šířka 100 cm
(89)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Teddy Bear
Do postýlky, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 100x135 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
285 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Curious Dogs
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(37)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Pine Cones
4 ks, na zip, s abstraktními vzory, 55x55 cm
(69)
Skladem
Poslední kousky
1 409 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Budík Cube Click
Digitální, 7x7 cm, výška 7 cm
(225)
Skladem
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Oblíbené
Sass & Belle
Hrnek Abstract Face
400 ml, porcelánový, bílý
(29)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Sqity
Kovová, výška 50 cm
(29)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 614 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 180x200 cm
(60)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Oblíbené
Esschert Design
Lucerna
Kovová, ø 10 cm, výška 13 cm
(51)
Skladem
Poslední kousek
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Cuddly
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, světle šedé, 135x200 cm
(125)
Skladem
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Small Circus
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 855 cm
(34)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(26)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Native Natural
Deka Merino
Vlněná, béžová, 130x170 cm
(53)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, zelené/šedé, 160x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Markslöjd
Světelný řetěz Bell
Plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 210 cm
(34)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cattara
Sada náčiní na grilování Grey Line
11 ks
(34)
Skladem
Poslední kousky
888 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, světle růžová, 70x150 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Mijolnir
Přehoz Trace
Prošívaný, šedý, 200x220 cm
(83)
Skladem
Poslední kousek
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, 45x21x64 cm
(55)
Skladem
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Berry
Bílý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 735 cm
(55)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Oblíbené
Duralex
Sklenice v sadě Picardie
6 ks, 90 ml
(20)
Skladem
249 Kč
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
(48)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
185 ml
(23)
Skladem
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
Ø 14 cm, výška 76,5 cm
(122)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Regál na víno Barbera
Kovový, černý, počet lahví 50, černý, šířka 50 cm, výška 108 cm, hloubka 26 cm
(234)
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Oblíbené
Gingko
Budík Cube Click
Digitální, 7x7 cm, výška 7 cm
(122)
Skladem
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Dachshund
Kovová
(36)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 250 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné/na latte
(36)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Zrcadlo Jyvaskyla
Nástěnné, 86x60 cm
(50)
Skladem
Poslední kousky
1 517 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, černé, 50x70 cm
(80)
Skladem
329 Kč
55 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Styler
Rámeček Japan
24x33 cm, na zeď, bílý, na fotku 21x30
(36)
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Santa's Christmas Presents
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené, s vánočním motivem, 135x200 cm
(92)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Styler
Zrcadlo Paris
Nástěnné, 47x147 cm
(43)
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Esschert Design
Podpěra rostlin
Kovová, ø 46 cm, výška 169 cm
(52)
Skladem
1 489 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Gingko
Budík Cube Click
Digitální, 7x7 cm, výška 7 cm
(179)
Skladem
1 069 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Oblíbené
Bonami Essentials
Závěsné zahradní křeslo Hylla
Kovové, černé, nosnost 120 kg
(38)
Skladem
2 139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, zelená, 150x200 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, světle zelená, 150x200 cm
(54)
Skladem
353 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
Oblíbené
Restilo
Ručník Bamby
Froté, s příměsí bambusu, tyrkysový, 50x100 cm
(28)
Doručíme od 15. 10. 2026
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, bílé, 180x200 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 170x210 cm
(33)
Doručíme od 15. 10. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová
(40)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Metaltex
Regál na víno Chianti
Kovový, šedý, počet lahví 30, šedý, šířka 50 cm, výška 68 cm, hloubka 26 cm
(102)
Skladem
550 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Bílý, látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(92)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(82)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
33,5x33,5 cm, výška 9 cm
(42)
Skladem
929 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
11
12
13
...
271
Načíst další