Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 985 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Metaltex
Nůž Santoku
Santoku, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(31)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Zuiver
Zrcadlo
Nástěnné, s poličkou , s dřevěným rámem, ø 40 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
2 574 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Joana
Jersey, bílý/béžový, 220x240 cm
(17)
Skladem
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Bauhaus
Bavlněná, 19x31 cm
(17)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
LEGO®
Dětský hrnek Head
255 ml, keramický, žlutý
(17)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Abstract
Na zip, 55x55 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(17)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Dětský hrnek Forrest
Z kameniny, bílý/modrý
(17)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Dětský hrnek Forrest
Z kameniny, bílý/růžový
(17)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Town
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, bílé/béžové, 135x200 cm
(17)
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Metaltex
Nůž Usuba
Sekáček, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(83)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 160x200 cm
(29)
Doručíme od 23. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Vialli Design
Hrnek Bolla
300 ml, se sítkem, skleněný
(19)
Skladem
333 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Karlsson
Budík Block
Digitální, 7x16 cm, výška 7 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
1 739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Hrnek Neri
350 ml, keramický, na cappuccino/na latte, černý
(19)
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Natural
Lněná, v přírodní barvě, 45x65 cm
(19)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
YAMAZAKI
Zrcadlo Matsuyama
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 17,5 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Styler
Obraz Marble
120x80 cm, skleněný
(27)
Skladem
Poslední kousky
2 909 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Casa Selección
Nástěnná dekorace
Kovová, výška 60 cm
(27)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Metaltex
Forma na muffiny
35 x 26 cm, kov
(27)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Picardie
6 ks, 310 ml
(19)
Skladem
Poslední kousky
429 Kč
72 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 140x200 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Star Trading
Světelná dekorace Ulm
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 5x43x27 cm
(19)
Skladem
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Soška Leopard
Z polyresinu, 15,5x23 cm, výška 29 cm
(19)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 406 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, bílý, 20x10 cm, výška 7 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
340 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Oblíbené
Maximex
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 7x, ø 15 cm
(25)
Skladem
730 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Gingko
Budík Flip Click
Digitální, 4x11,5 cm, výška 7 cm
(36)
Skladem
1 469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Dancing Fairies
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové/fialové, 135x200 cm
(25)
Skladem
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Bigso
Organizér Birger Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 39,5x39,5 cm
(25)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Neoprene
2 ks, světle šedé, 14x18 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Catherine Lansfield
Přehoz Opulent Jacquard
Prošívaný, z žakáru, béžový, 240x260 cm
(23)
Skladem
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Koupelnový organizér
Béžový, 34x10 cm, výška 90 cm
(192)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Perfumed Prague
Interiérová vůně #44 Chocolate, Fig, Musk
S vůní fíků/s vůní pižma/s vůní čokolády, 200 ml
(21)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Konvice na čaj Hammershøi
1,2 l, porcelánová, bílá
(23)
Skladem
Poslední kousky
2 402 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, ø 36 cm
(21)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Bonami Essentials
Houpací síť Croatia
Délka 305 cm, šířka 105 cm
(79)
Skladem
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, šedé/hnědé, 50x70 cm
(41)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Esschert Design
Lapač hmyzu
Skleněný, 11,5x9 cm, výška 16 cm
(23)
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, ø45x21 cm
(54)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
sada 2 ks
Oblíbené
Casa Selección
Umělé květiny v sadě
2 ks, 9x9 cm, výška 21 cm
(65)
Skladem
Poslední kousky
639 Kč
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Bergen
34x44,5 cm, na zeď, hnědý, na fotku 30x40
(34)
Doručíme od 18. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené/na vysokou matraci, jersey, béžové, 240x220 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (5)
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Mandala Tiles
Patchwork, 45x140 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S geometrickým vzorem, 40x130 cm
(32)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Meadowsweet Floral
Bílý/zelený, 30x40 cm
(30)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Oblíbené
Zone
Ručník Classic
Černý, 50x70 cm
(30)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Oblíbené
Rex London
Omalovánky Prehistoric Land
Vhodný věk 3+
(30)
Skladem
100 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
17
18
19
...
271
Načíst další