Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 965 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Přehoz Grasmere Floral
Prošívaný, bavlněný, zelený/béžový, 200x220 cm
(11)
Skladem
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Cestovní láhev pro psy Travel
Šedá
(11)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostírání Granis
Z eko kůže, ø 38 cm
(11)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Idyll View
85x113 cm, tištěný, na plátně
(11)
Skladem
Poslední kousky
1 639 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Dres
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 16 cm
(11)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 3x35 cm, výška 25 cm
(11)
Skladem
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Rosendahl
Skleničky v sadě Premium
2 ks, 930 ml, na víno
(11)
Skladem
593 Kč
297 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Floral Flutter
Vhodný věk 3+
(11)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Podpěra rostlin
Kovová, 64x26 cm, výška 69 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, zelené/šedé, 140x200 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Reinbek
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 30x6x30 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
559 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní teploměr Bee
(11)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sisteron
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s květinovým vzorem, červený/bílý, ø 160 cm
(11)
Skladem
493 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
Kähler Design
Váza Omaggio
Keramická, bílá, ø 8 cm, výška 12,5 cm
(11)
Skladem
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
My House
Prostěradlo Micro
Napínací, na dvoulůžko, z mikroplyše, tmavě modré, 180x200 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
816 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
LEGO®
Zápisník
352 str., linkovaný
(11)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konvička na zalévání Vintage
Plastová, 1,6 l
(11)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Djeco
Nafukovací míč Fish
Ø 33 cm
(11)
Skladem
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení se svítícím efektem Game Over
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, šedé, z mikroplyše, 135x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář White
Lněný, na zip, 45x45 cm
(11)
Doručíme od 18. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Esschert Design
Olejová lampa
Betonová, ø 13 cm, výška 16 cm
(11)
Doručíme od 20. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Guinea Pig
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(14)
Skladem
478 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Wild Flowers
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, z bavlněného perkálu, s květinovým vzorem, bílé/zelené, 200x200 cm
(14)
Skladem
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (3)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, světle růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Povlečení Clarence Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, zelené/růžové, 135x200 cm
(14)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, s rámem
(14)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 90x200 cm
(14)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Mauro Ferretti
Zrcadlo Butterfly
Nástěnné, ø 87 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
4 389 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, světle modré, 50x70 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Restilo
Ubrus Gaia
Tyrkysový, 140x180 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (6)
Styler
Rámeček Lahti
38x48 cm, na zeď, šedý, na fotku 30x40
(14)
Skladem
Poslední kousky
409 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(27)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 150x200 cm
(22)
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Deka Dice
Fleecová, černá, 150x200 cm
(44)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Garden Pleasure
Stojan na květiny
Z oceli, 28x59 cm, výška 58 cm
(18)
Skladem
1 209 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Hot Air Balloon
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 160x235 cm
(18)
Skladem
2 431 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Deka Alpana
Bavlněná, béžová, 130x170 cm
(18)
Skladem
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, bílé, 90x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Rex London
Dětské tetování Road Trip
Vhodný věk 3+
(18)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 90x200 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, fialový, 30x50 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, černé, 27x27 cm
(48)
Skladem
409 Kč
136 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Jen na Bonami
Bonami Selection
Povlečení LeBonom
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, bavlněné, světle žluté, 200x220 cm
(19)
Skladem
1 509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, šedá, ø 13,5 cm, výška 12,5 cm
(19)
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, černý/šedý, 220x240 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Myrtle
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(15)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
1 000 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cuddly
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, bílé, 200x200 cm
(15)
Skladem
1 709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
Linen Tales
Prostěradlo Light Grey
Napínací, na dvoulůžko, lněné, světle šedé, 180x200 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
4 569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
28
29
30
...
271
Načíst další