Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 850 výsledků
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dle hodnocení
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Cotton Sateen
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, bílé, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 053 Kč
s kódem
1 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, 43x43 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
212 Kč
s kódem
249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, taupe, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
311 Kč
s kódem
366 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Fantastic
Do postýlky, oboustranné, otevřené, v mentolové barvě, bavlněné, 100x135 cm
(4)
Skladem
509 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Football
40x40 cm
(4)
Skladem
207 Kč
s kódem
243 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Velveteen
Z mikroplyše, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
433 Kč
s kódem
509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Amy
Sametový, na zip, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
s kódem
229 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, tmavě modrý, 200x240 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
790 Kč
s kódem
929 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Candy Shock
Neonová světelná dekorace Rectangle
LED, bílá, 8 W, 30x2 cm, výška 40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
1 317 Kč
s kódem
1 549 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Pantone
Termohrnek Light Pink 182
430 ml, z nerezové oceli, světle růžový
(4)
Skladem
Poslední kousky
700 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Patch
Manšestrový, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box Brick
Plastový, bílý, 32x16 cm, výška 11 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
556 Kč
s kódem
654 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mepal
Dětské lžičky v sadě Little Farm by Little Dutch
2 ks, plastové, bílé/světle zelené, 2x polévková lžíce
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Orion
Forma na bábovku
ø 24 cm, kov
(4)
Skladem
Poslední kousky
220 Kč
s kódem
259 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Nástěnná dekorace Branch & Birds
Kovová, výška 66 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 334 Kč
s kódem
1 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Hannah
Červená, skleněná, LED, na baterky, ø1,5x12 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Butter Kings
Dekorační polštář Christmas Deco
S vánočním motivem, zelený/modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Olive
Plastové, 28,5x44 cm
(4)
Skladem
101 Kč
s kódem
119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Tile Stone
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
305 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 18 cm
(4)
Skladem
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Umbra
Koupelnový organizér Droplet
Plastový, 25x15 cm, výška 2 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Ambrine
Hnědý, 150x240 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
202 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Ručník Darwin
Froté, bavlněný, černý, 50x100 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
169 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Frozen
Fleecový, 28x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
184 Kč
s kódem
216 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, růžové, 180x290 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Hendi
Strojek na těstoviny
Ve stříbrné barvě, z nerezové oceli
(4)
Skladem
Poslední kousek
836 Kč
s kódem
984 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní lavice Narvi
Kovová, černá, nosnost 150 kg, šířka 63 cm, hloubka 122 cm, výška 80 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
4 079 Kč
s kódem
4 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v cihlové barvě, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
594 Kč
s kódem
699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Romane
Z mikrovlákna, světle hnědý, 240x220 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tescoma
Strojek na těstoviny Delicia
Žlutý, z nerezové oceli
(4)
Skladem
Poslední kousky
1 521 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Delicia
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s potiskem, šedý/béžový, ø 160 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na jednolůžko, na patentku, mušelínové, khaki, 140x200 cm
(7)
Skladem
855 Kč
s kódem
1 006 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Beste
Damaškový, šedý, 240x260 cm
(7)
Skladem
2 184 Kč
s kódem
2 569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, světle šedé, fleecové, 135x200 cm
(7)
Skladem
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na patentku, bavlněný, bílý, 140x200 cm
(7)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Diamond
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem, béžové, 135x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Ribbed
Manšestrový, hnědý, se snímatelným potahem, 40x40 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(8)
Skladem
Poslední kousky
696 Kč
s kódem
819 Kč bez kódu
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Malerifabrikken
Obraz Abstract Birds
30x40 cm, tištěný, s rámem
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
977 Kč
s kódem
1 149 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na jednolůžko, na patentku, mušelínové, krémové, 140x200 cm
(9)
Skladem
766 Kč
s kódem
901 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na patentku, bavlněný, světle hnědý, 140x200 cm
(9)
Skladem
518 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Crystal
50x70 cm, 2 ks, tištěné/s ručně malovanými prvky, na plátně
(5)
Skladem
Poslední kousky
2 090 Kč
s kódem
2 459 Kč bez kódu
1 230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Leo
Z žinylky, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Mila Home
Přehoz Waffle
Bavlněný, světle hnědý, 220x240 cm
(5)
Skladem
1 172 Kč
s kódem
1 379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
10 ks, froté, bavlněné, béžové, 4x malý ručník (30x50)/4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Skladem
Poslední kousek
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
+ Počet kusů (3)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
713 Kč
s kódem
839 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, světle hnědé, 180x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
764 Kč
s kódem
899 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
1
...
83
84
85
...
268
Načíst další