Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 086 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Playmobil
Dětský polštářek Boy
Se snímatelným potahem, s příměsí lnu, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Candy Cane
Fleecový, s vánočním motivem, červený/bílý, se snímatelným potahem, 50x30 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Obal na květináč Jada
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 18 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/zelené, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Povlečení Namaste
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, mandala/s potiskem, bílé/růžové, 140x200 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, černá, ø 20 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Vita
192 str., formát A5, linkované
(1)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, oranžový, 200x240 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Nutcracker
Sametový, s vánočním motivem, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(14)
Doručíme od 3. 11. 2026
598 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 87 h, ø 8 cm, výška 15 cm
(21)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Doba hoření (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Light Grey
Lněný, na zip, 45x45 cm
(13)
Doručíme od 18. 11. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Sherpa Penguins
S vánočním motivem, bílá, 170x130 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S potiskem, 45x140 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Kalle
Černobílé, silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 14x11,5x10,5 cm
Doručíme od 30. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Puzzle Lounge
Počet dílků 1000, vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousky
867 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Foutastic
Ručník Chicago
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, béžové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Orion
Nůž Silverline
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17 cm, rukojeť: nerez
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Délka čepele (2)
Mioli Decor
Soška Girl
Kovová, 17x3,5 cm, výška 31 cm
(17)
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Konvice na čaj
800 ml, se sítkem, skleněná
(8)
Doručíme od 21. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace York
Šedá, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 21x9,5x12 cm
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Kylie
20 ks, papírové, s puntíky, 25x25 cm
(6)
Skladem
159 Kč
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artevasi
Obal na květináč Luna
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 14,5 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Mijolnir
Povlečení Üçgen
Na dvoulůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, modré, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
889 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Linella
Na dvoulůžko, bílé, 160x200 cm
(3)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Light & Living
Soška Gajah
Z polyresinu, 11x26 cm, výška 18 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Podsedák Tropy
Na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, červený/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Eclipse
S ornamentem, zelený/ve zlaté barvě, 145x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
459 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(7)
Doručíme od 6. 11. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mijolnir
Povlečení Blatt
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, šedobéžové, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
+ Velikost polštáře (2)
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Clipp
Bílá, papírová, ø60x16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Zrcadlo Suds
Kosmetické, ø 13 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Respect
192 str., formát A5, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy v sadě Opus
2 ks, kamenné
Doručíme od 22. 10. 2026
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, bílé, 135x200 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, růžové, 140x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, zelené, 20x20 cm
(13)
Doručíme od 6. 11. 2026
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, modrý, 180x220 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
638 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Artevasi
Květináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 21 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Maravilla
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x17 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, krémová, 125x150 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
256 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
LEGO®
Dětský batoh City Go Big
Objem 28 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo Satin Stripe
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, damaškové, bílé, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, zelený, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
164
165
166
...
190
Načíst další