Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 545 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 27x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 19x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
1 390 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice
Bavlněná, modrá, 18x28 cm
(6)
Doručíme od 6. 11. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
JUNA
Povlečení Bæk&Bølge
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kostkované, zelené/modré, 140x200 cm
(5)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněná, pratelná, 30x46 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Wild Flowers
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, z bavlněného perkálu, s květinovým vzorem, bílé/zelené, 230x220 cm
(23)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (3)
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Avocado Mint
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, v mentolové barvě/slonovinový, ø 133 cm
(1)
Doručíme od 30. 11. 2026
1 879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Přehoz Lilia
Bavlněný, v terakotové barvě, 180x220 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
S|P Collection
Difuzér Noru
S vůní bergamotu/s vůní pryskyřice, objem 400 ml, výška 12 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Styler
Akustická tabule Happy Town
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, žlutá, 130x170 cm
(58)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, LED, 15x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz
30x80 cm, tištěný, na plátně
(118)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Printintin
Plakát A Nice Cup of Tea
(6)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Elektrický svícen Elias
Bílý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 35x8x67 cm
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, v cihlové barvě, 14x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Stag Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Shine
Porcelánový
Doručíme od 21. 10. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, zelená, 18x88 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Christmas Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, vínová/růžová, 88x18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(25)
Doručíme od 20. 10. 2026
296 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minnie Sweet Like Me
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, z mikrovlákna, 140x200 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
463 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Žlutý/bílý, z masivního dřeva, 11,5x10x90 cm
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Tartan Check
Bavlněná, s vánočním motivem, červená/tmavě zelená
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, vínová/růžová
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Váza Mireni
Z papírmaše, krémová, ø 15 cm, výška 26 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
228 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Akustická tabule Balls
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Prostírání
Bavlněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(1)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Hübsch
Organizér
Dřevěný, 10x27 cm, výška 33 cm
(4)
Doručíme od 30. 10. 2026
1 390 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Rámečky v sadě Aspen
30x40 cm, 3 ks, na zeď, černé, na fotku 21x30/na fotku 30x40
Doručíme od 23. 10. 2026
919 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Houpací síť Edessa
Délka 200 cm, šířka 80 cm, nosnost 110 kg
Doručíme od 23. 10. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, růžové, 230x220 cm
(14)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko, jersey, světle zelené, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Moulin Roty
Dětská osuška s kapucí Pomme des Bois
Bavlněná, krémová, 80x80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo House
Šedé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 35x12x26 cm
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Bobo
V přírodní barvě, bambusová, LED, do zásuvky, 32x6,5x33 cm
Skladem
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Summer Rain
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětské nástěnné svítidlo Sheep
Černé, z MDF, LED, do zásuvky, s poličkou, 36x12x24 cm
Skladem
Poslední kousky
1 379 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Christmas Town
Bavlněná, červená/béžová, 18x88 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Animal Friends
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, světle modrý, ø 100 cm
(2)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, tmavě modrá, ø 13,5 cm, výška 22 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Oblíbené
YAMAZAKI
Organizér Tower
Kovový, 9,5x24,5 cm, výška 11 cm
(25)
Doručíme od 14. 10. 2026
1 085 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, jantarová
Doručíme od 22. 10. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Finelines
Do lucerny, doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
1
...
215
216
217
...
241
Načíst další