Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 927 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
House Nordic
Obraz Ena
60x80 cm, 3D, s rámem/na plátně
Doručíme od 23. 10. 2026
1 912 Kč
s kódem
2 249 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, krémový, 30x30 cm
(1)
Skladem
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Bigou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 20 cm, délka 38 cm
Skladem
Poslední kousky
781 Kč
s kódem
919 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy v sadě Opus
2 ks, kamenné
(1)
Doručíme od 2. 11. 2026
934 Kč
s kódem
1 099 Kč bez kódu
550 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Umělý fíkus Ficus
Ø 60 cm, výška 210 cm
(3)
Doručíme od 11. 12. 2026
4 171 Kč
s kódem
4 907 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
SLOWDOWN
Dětský sedací vak Game Amuse
Se snímatelným potahem, zelený, šířka 75 cm, hloubka 75 cm, váha 5 kg
(2)
Skladem
Poslední kousek
3 068 Kč
s kódem
3 609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Native Natural
Deka Diamond
Vlněná, zelená, 140x200 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
1 385 Kč
s kódem
1 629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Utěrka Elvira
Z bio bavlny, hnědá, 50x70 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
356 Kč
s kódem
419 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Germania
Zrcadlo Libbiano
Nástěnné, ø 80 cm
Doručíme od 30. 11. 2026
4 249 Kč
s kódem
4 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Váza Omaggio
Ručně malovaná, keramická, modrá, ø 22 cm, výška 30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Fuzz-A-Mallows Morlai
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě
4 ks, na zip, 55x55 cm
(27)
Doručíme od 14. 12. 2026
1 138 Kč
s kódem
1 339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Green Gate
Chňapky v sadě Dina
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, růžové, 20,5x20,5 cm
(1)
Skladem
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Obal na květináč Tonar
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 25,5 cm, výška 45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 580 Kč
s kódem
1 859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Shadow Leaves
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, z bavlněného perkálu, s květinovým vzorem, modré, 230x220 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
1 419 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bianca
Povlečení Seersucker Woven Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlněného perkálu, krémové, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 036 Kč
s kódem
1 219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, tmavě modré, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Svícen Ameya
Kovový
Doručíme od 21. 10. 2026
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, ø 30 cm, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Forma na pečení
ø 30 cm, plast
(7)
Skladem
Poslední kousky
611 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Printworks
Fotoalbum Life
30 str.
Doručíme od 30. 10. 2026
1 181 Kč
s kódem
1 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, taupe, 125x150 cm
(23)
Doručíme od 29. 10. 2026
258 Kč
s kódem
304 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(2)
Skladem
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Gingko
Světelná dekorace BookLight
V přírodní barvě, papírová, LED, přenosná, na USB, 9x7x2 cm
(287)
Skladem
Poslední kousky
730 Kč
s kódem
859 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
BonBistro
Hrnek Basic White
380 ml, porcelánový, bílý
Doručíme od 2. 11. 2026
144 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(4)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Sagittarius
Bílý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Ina
Bílý, kovový, LED, na baterky, na dálkové ovládání, délka 200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
s kódem
379 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Ručník Dorane
Froté, bavlněný, zelený/béžový, 30x50 cm
Skladem
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Flexa
Dětský hrací set Play Fruits
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, bílá, 70x130 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
288 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Akustické panely v sadě Medium Timber II
2 ks, látkové, 60x60 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
1 444 Kč
s kódem
1 699 Kč bez kódu
850 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(77)
Doručíme od 10. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
206 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Moulin Roty
Tahací hračka Goose
Dřevěná, vhodný věk 10m+
Skladem
Poslední kousek
756 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Germania
Zrcadlo Ameca
Nástěnné, ø 60 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
3 211 Kč
s kódem
3 778 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Z mikroplyše, šedá, 125x150 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Bubbly
Ve stříbrné barvě, nerezová, LED, zapichovací, solární, IP44, 160x7x83 cm
Skladem
645 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Brandani
Sklenice Carezza
350 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousek
186 Kč
s kódem
219 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Z mikroplyše, krémová, 125x150 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
815 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft Let´s Survive
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bébé Douceur
Bryndáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, bílé, s hvězdičkami
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Nivara
Bavlněný, na zip, vintage/strukturovaný, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
722 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Yoko
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
(1)
Skladem
177 Kč
s kódem
208 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Zilverstad
Rámeček Marseille
13,5x18,5 cm, stojací, kovový, v mosazné barvě, na fotku 15x20
Skladem
Poslední kousek
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Beige I
50x70 cm, tištěný, s rámem
(14)
Doručíme od 18. 11. 2026
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 22 h, ø 7 cm
(1)
Skladem
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Vitro
6 ks, 330 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
1
...
196
197
198
...
270
Načíst další