Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 111 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, zelená
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Zástěra s PVC vrstvou Hummingbirds
Bavlněná, šedá
(9)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Zástěra Larsson Geo
Bavlněná, žlutá/šedá
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, vínová/růžová
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Tartan Check
Bavlněná, s vánočním motivem, červená/tmavě zelená
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
B.E.S.
Utěrky v sadě Wafle
3 ks, bavlněné, bílé, 40x60 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, šedé/hnědé, 50x70 cm
(41)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, šedé, 50x70 cm
(26)
Skladem
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, světle modré, 50x70 cm
(14)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 3 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, růžové, 50x70 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 3 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, šedé, 50x70 cm
(21)
Skladem
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
3 ks, bavlněné, šedé, 50x70 cm
(40)
Skladem
329 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premier Housewares
Koupelnový organizér
Béžový, 34x10 cm, výška 90 cm
(192)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka Kylie
Bavlněná, bílá, 50x70 cm
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Fauna
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 40x2x12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Flinga
Bílá, papírová, LED, na baterky, 20x4x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, bílé/krémové, 90x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
iDesign
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, bílý, 19x28 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Plážová deka Lilia
Bavlněná, růžová, 150x150 cm
(6)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Kuchyňská rukavice Laura
Bavlněná, bílá, 13x21 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Djeco
Nafukovací míč Space
Ø 33 cm
(20)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Djeco
Kreativní sada
Vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč Indoor & Outdoor
Dřevěný, ø 29 cm, výška 8 cm
(25)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, fialová, 70x150 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Dřevěný, 29x29 cm, výška 8 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Coze
Kameninový
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Obal na květináč PIY
Kamenný, s odtokovým otvorem, ø 13 cm, výška 12 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Dakls
Soška Pumpkin
Keramická, ø 9 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Bianu
Na čajovou svíčku, kovový
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, krémové, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Bloomingville
Hrnek Yule
380 ml, kameninový, krémový
(10)
Doručíme od 27. 10. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (3)
Artevasi
Květináč Capri
Z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 20 cm, výška 18 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, modrá, 70x130 cm
(102)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě modrý, ø 12 cm, výška 18 cm
(43)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Papírové skládačky Animals Origami
(5)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Brabantia
Vývrtka Classic
Plastová
(2)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Brabantia
Vývrtka Classic
Plastová
(3)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18,5x11,5 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Otočný, plastový, ø 21 cm, výška 21,5 cm
(4)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Otočný, plastový, ø 28 cm, výška 17,5 cm
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Restilo
Rámeček Rafi
21x26 cm, stojací, plastový, v přírodní barvě, na fotku 10x15
Doručíme od 15. 10. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Cheryl
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Novi
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
141
142
143
...
190
Načíst další