Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 541 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky Acorn
Ø 10 cm, výška 27,5 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Krémový, 180x220 cm
(11)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Neoprene
2 ks, černé, 14x18 cm
(27)
Skladem
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Artevasi
Květináč Saramago
Z terakoty, s odtokovým otvorem, ø 23 cm, výška 12 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Abas
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Utěrka Thin Black Stripes
Lněná, bílá/černá, 45x65 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
14,5x17,5 cm, výška 14 cm
(123)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Zástěra Curious Cats
Modrá
(16)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, modrý, na fotku 21x30
(5)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Orion
Nádoba na nápoje Kohoutek
4 l
(22)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Wenko
Nůž Ace
Santoku, z nerezové oceli, délka čepele 17,5 cm, rukojeť: nerez
(4)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Caresse
Červená, 10x80 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Odžmolkovač Jumbo
Bílý
(571)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Declino
Omyvatelný, z PVC, tyrkysový, 140x240 cm
(4)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (2)
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, oranžová, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, oranžový, na fotku 21x30
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Rex London
Konvička na zalévání Unicorn
Plastová, 1,6 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Konvička na zalévání Duck
Plastová, 1,8 l
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Podsedák Up & Down
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(6)
Doručíme od 19. 10. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Casa Selección
Podsedák Up & Down
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mila Home
Podsedák Cats
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Podsedák Roses
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícny v sadě Halia
3 ks, polyresinové
(2)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
190 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Snow White
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 32 cm
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Puzzle Sausage Dog
Počet dílků 16, vhodný věk 3+
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Puzzle Dinosaurs
Počet dílků 24, vhodný věk 3+
(5)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Váza Cherry
Ručně malovaná, z dolomitu
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
28x37 cm, na zeď, růžový, na fotku 21x30
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní rukavice v sadě
3 ks
(109)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Iconic
2 ks, s lahví, plastové, červené/žluté, 390 ml
(15)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(24)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(42)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Sklenice Gildor
380 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 460 ml
(19)
Skladem
379 Kč
63 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
House Nordic
Svícny v sadě
2 ks, skleněné
(3)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Maximex
Odpuzovač vos
2 ks, skleněný, ø 9 cm, výška 14 cm
(5)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícen Evaline
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Sirius
Světelný řetěz Ina
Bílý, kovový, LED, na baterky, na dálkové ovládání, délka 200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětská lahev Forest Friends by Little Dutch
Plastová, světle modrá, 400 ml
(59)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, světle růžová, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, světle zelená, 100x180 cm
(14)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, světle šedá, 150x200 cm
(72)
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
1
...
178
179
180
...
241
Načíst další