Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 574 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Dakls
Ubrus Crystalline
S vánočním motivem, červený, 85x85 cm
(8)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, modré, 40x60 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, šedé, 40x60 cm
(21)
Skladem
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, oranžové/hnědé, 40x60 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, zelené, 40x60 cm
(5)
Skladem
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, růžové, 40x60 cm
(4)
Skladem
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, hnědé/béžové, 40x60 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 6 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle Quickly
6 ks, černé, 50x70 cm
(80)
Skladem
329 Kč
55 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Small Hooky
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 450 cm
(39)
Skladem
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Love Story
Vodítko Double Handle
Černé, délka 150 cm
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Ella
Sametový, černý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sass & Belle
Hrnek Mojave
360 ml, keramický, černý
(12)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(5)
Doručíme od 6. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Sass & Belle
Hrnek Mojave
360 ml, keramický, na latte, šedý
(8)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Balvi
Nástěnka Noir
Magnetická, 30x42 cm
(1)
Skladem
328 Kč
Do košíku
Do košíku
Lékué
Forma na pečení L
23 x 23 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(10)
Skladem
327 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, krémová, 70x140 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
326 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Maximex
Rukavice na grilování
2 ks
(2)
Skladem
326 Kč
163 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Foxy
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
325 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Woodland
Bavlněná/lněná, béžová
(310)
Skladem
323 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Rámeček Flavina
22,5x31,5 cm, stojací, v přírodní barvě, na fotku 21x30
(3)
Skladem
323 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Garden
Omyvatelný, z PVC, bílý, ø 180 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomsterbergs
Forma na pečení Latte
29 x 9 cm, silikon
(1)
Skladem
Poslední kousky
322 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Zenová zahrada
Betonová/kamenná/bambusová, ø 24 cm, výška 4 cm
(35)
Skladem
320 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(18)
Skladem
320 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
Premium
Zone
Ručník Classic
Antracitový, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, modrá, 18x88 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Zástěra Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, modrá
(2)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Farmers Kitchen
Bavlněná, modrá
(114)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cooksmart ®
Zástěra Forest Fable
Bavlněná, hnědá/krémová
(7)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Forest Birds
3 ks, bavlněné, bílé/zelené/modré, 45x65 cm
(63)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s pruhy, 40x40 cm
(10)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, béžová, 70x120 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Premium
Linen Tales
Utěrka Natural
Lněná, v přírodní barvě, 45x65 cm
(20)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, béžová, 70x120 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Sass & Belle
Dětský hrnek Dog
225 ml, keramický, béžový
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mepal
Dětský svačinový box Sunshine & Rainbow
S vidličkou, plastový, béžový, 750 ml
(41)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Prostěradlo Botania
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, bílé/zelené, 90x190 cm
(2)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Běhoun na stůl Figures
S vánočním motivem, 33x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchyňská chňapka Curious Dogs
Bavlněná, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnost 250 °C
(37)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Larsson Geo
Šedá, 18x88 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Bigso
Fotoalbum S Marble Paper Laminate
25 str.
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Orion
Forma na bábovku Flower
ø 23,5 cm, silikon
(134)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Skladem
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (3)
Design Letters
Dětská miska Boss
Plastová, žlutá, ø 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sass & Belle
Obal na květináč Ditsy Floral
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 10,5 cm
Skladem
Poslední kousek
319 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
194
195
196
...
242
Načíst další