Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 534 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football Stars
Na dvoulůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, šedé, flanelové, 200x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, šedé, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Žlutý/bílý, z masivního dřeva, 11,5x10x90 cm
Skladem
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mepal
Dětská termoska Little Farm by Little Dutch
Nerezová, bílá/zelená/ve stříbrné barvě, 350 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
806 Kč
s kódem
948 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Mix
4 ks, 220 ml
Doručíme od 20. 10. 2026
802 Kč
s kódem
944 Kč bez kódu
236 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(29)
Skladem
Poslední kousek
802 Kč
s kódem
943 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
26,5 x 24,5 cm, keramika
Skladem
Poslední kousek
802 Kč
s kódem
943 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
ø 27 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
802 Kč
s kódem
943 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Cattara
Gril Crotone
Na dřevěné uhlí/přenosný
(16)
Doručíme od 21. 10. 2026
943 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Zarážka na knihy Tower
(26)
Skladem
Poslední kousky
802 Kč
s kódem
943 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Mabile
2 ks, bavlněné, na zip, strukturované, 50x50 cm
(1)
Skladem
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
470 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Nástěnná dekorace Lovebirds
Kovová, výška 44 cm
(27)
Skladem
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Raylo
2 ks, na zip, strukturované, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
470 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Zarážka na knihy Serela
Kamenná
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Kave Home
Osuška Olvira
Froté, bavlněná, zelená, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
799 Kč
s kódem
940 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Swan
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s abstraktním vzorem, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Green Gate
Podsedák
Bavlněný, bez uchycení, s květinovým vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Osuška Geo
Froté, bavlněná, s geometrickými vzory, béžová, 70x133 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Osuška Frino
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Bergamot Orange
S vůní pomeranče/s vůní bergamotu, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(55)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Cinnamon & Apple
S vůní skořice/s vůní jablka, doba vůně 4 týdny, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
(55)
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
Premium
Blomus
Difuzér Fraga: Morning Rays
S vůní růže/s vůní kokosu, objem 100 ml, ø 9 cm, výška 27,5 cm
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (9)
Na prodejně
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Data Flip
Digitální, 6x19 cm, výška 11,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Fischer & Honsel
Dětské noční světlo Ella
Silikonové, LED, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy/s časovačem/stmívatelné, 11,5x9,5x12 cm
Skladem
Poslední kousek
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky
28x26 cm, výška 24,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Flexa
Dětský hrací set Play Fruits
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Flexa
Dětský hrací set Play Vegetables
Vhodný věk 3+
Skladem
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, fialové, 200x200 cm
(21)
Skladem
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Tescoma
Forma na bábovku Delicia
29 x 16 cm, kov
(10)
Skladem
Poslední kousky
939 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Marina
4 ks, froté, bavlněné, v levandulové barvě, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(719)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Počet kusů (2)
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Post
Na jednolůžko, na knoflíky, s květinovým vzorem/s ornamentem, hnědé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorativní mísa Shine
Kameninová, ø 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Florita
2 ks, na čajovou svíčku, kameninové
Doručíme od 27. 10. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Lucerna Stoense
Kovová, ø 24,5 cm, výška 40 cm
(3)
Skladem
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Bizzotto
Drobná dekorace Jolly
Kovová/plastová, 9x24 cm, výška 24 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Leila
Kovový, ø 30 cm
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Osuška Frino
Froté, bavlněná, krémová, 70x140 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětské noční světlo Rainbow
Krémové, silikonové, LED, noční/přenosné, do zásuvky, 18x6x14 cm
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětské noční světlo Rainbow
V mentolové barvě, silikonové, LED, noční/přenosné, do zásuvky, 18x6x14 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Elektrický svícen Buster
Černý, kovový, do zásuvky, 32x8x40 cm
(7)
Skladem
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Red Gingham
Lněný, kostkovaný, 40x200 cm
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Martini
Lněný, 40x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Woven Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, modré, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mila Home
Župan a ručník v sadě
Velikost S/M, bavlněný, modrý
Skladem
Poslední kousek
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Woven Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, oranžové, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Přehoz Raschel Velvet
Z mikroplyše, oranžový, 200x240 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
798 Kč
s kódem
939 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
1
...
63
64
65
...
241
Načíst další