20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 480 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville
Deka Pontino
Krémová, 130x160 cm
(6)
Doručíme od 20. 10. 2026
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, krémový
(33)
Skladem
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, modrý
(52)
Skladem
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Blomsterbergs
Nůž k nařezávání chleba Nature
Na pečivo, rukojeť: dřevo
(7)
Doručíme od 23. 10. 2026
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Spirella
Šperkovnice Alais
Plastová/skleněná/bambusová, se zrcadlem, 13x23 cm, výška 4 cm
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
484 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Dakls
Ubrus Tone
Omyvatelný, s květinovým vzorem, 140x250 cm
(1)
Skladem
483 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Lucile
Zelený, 220x240 cm
(16)
Skladem
386 Kč
s kódem
483 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Fulda
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
385 Kč
s kódem
481 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
House Nordic
Prostírání v sadě Bombay
4 ks, jutová, ø 38 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
385 Kč
s kódem
481 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sahara
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Doručíme od 6. 11. 2026
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dekorační tác Mireni
24,5x22,5 cm
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, z mikrovlákna, 140x200 cm
(10)
Skladem
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Svícen Acadia
Kovový
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Svícen Acadia
Kovový
Skladem
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, modré/oranžové
Skladem
Poslední kousek
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, oranžové/šedomodré
Skladem
Poslední kousek
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Podsedák Sora
Manšestrový, bez uchycení, ø 35 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousek
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Dětská jídelní sada Lili
2 ks, silikonová
Skladem
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Soft Linen
Vonná, sojová, s vůní čistého prádla, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Sandalwood and Myrh
Vonná, sojová, s vůní santálového dřeva/s vůní myrhy, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(18)
Skladem
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Kave Home
Dětské hrnky v sadě Lili
2 ks, silikonové, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Blomus
Svíčka Fraga: Fig
Vonná, sojová, s vůní fíků, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(20)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Kyoto Yume
Vonná, sojová, s vůní vanilky/s květinovou vůní, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Sea Salt and Sage
Vonná, sojová, s vůní moře/s vůní šalvěje, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
480 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Svíčka Cozy Cashmere
Vonná, s vůní ambry, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Svíčka Soft Jasmin
Vonná, s vůní jasmínu, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Svíčka Sweet Vanilla
Vonná, s vůní vanilky, doba hoření 20 h, počet knotů 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Skladem
384 Kč
s kódem
480 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Ladelle
Utěrky v sadě Lennox
2 ks, černobílé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Karlsson
Budík Gradient
Ø 11,5 cm
(1)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, béžová, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, béžové, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, bílá, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, bílá, 100x180 cm
(7)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Alnäs
Do zásuvky, závěsná, papírová, bílá, ø 55 cm, šířka 13 cm
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Na baterky, závěsná, skleněná, bílá, ø 5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, bílé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Bow
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bílé/růžové, 135x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Crochet Print
Z mikroplyše, 130x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Crushed Velvet Diamante
Sametový, růžový, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, oranžový, 55x55 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Arctic Fox
Z umělé kožešiny, šedobéžový, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětské prostírání Malla
Z mořské trávy, ø 38 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Meri Meri
Dětské tetování Space
Vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětský polštářek se svítícím efektem Game Over
Z mikroplyše, šedý, 38x29 cm
(5)
Skladem
383 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
5
6
7
...
94
Načíst další