Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 500 Kč
4 493 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Mepal
Dětský svačinový box Fairy Wonders by Little Dutch
S vidličkou, plastový, bílý/růžový, 300 ml
(10)
Skladem
Poslední kousky
238 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Hendi
Nůž Kitchen Line
Kuchařský, z nerezové oceli, délka čepele 12,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
238 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Harry Potter "Hedwig"
Bavlněná, 70x140 cm
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětský svačinový box Disney princess
S vidličkou, plastový, tyrkysový, 300 ml
(10)
Skladem
Poslední kousek
237 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Mepal
Dětský svačinový box Paw Patrol Girls
S vidličkou, plastový, růžový, 300 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Jerry Fabrics
Dětská osuška Wednesday
Bavlněná, fialová, 70x140 cm
(3)
Skladem
237 Kč
Do košíku
Do košíku
Balvi
Organizér Mr. Tidy
Na psací potřeby, keramický, 10x9 cm, výška 10 cm
(6)
Skladem
237 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Misha
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(5)
Skladem
237 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Tatiana
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Mepal
Dětské lžičky v sadě Forest Friends by Little Dutch
2 ks, plastové, světle modré, 2x polévková lžíce
(1)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
119 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Zilverstad
Rámeček Sweet Memory
16x16 cm, stojací/na zeď, kovový, černý, na fotku 15x15
(1)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Grand Chef
Bavlněná, šedá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 150 °C
(1)
Skladem
236 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, černá, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
236 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Dakls
Prostírání Forest Nest
Látkové, pratelné, 32x45 cm
(1)
Skladem
236 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Hendi
Nůž Kitchen Line
Na zeleninu, z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, tmavě modré
(1)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
118 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
douceur d'intérieur
Zástěra Cuisiline
Z recyklované bavlny, béžová
(4)
Skladem
Poslední kousky
236 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Bing "Hoppity"
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
(3)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Swiftie
Bavlněná, růžová, 70x140 cm
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
235 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Novinka
Kave Home
Sklenička Clarien
390 ml, na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělá květina Chrysantemum
Ø 17,5 cm, výška 47 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětská osuška Wednesday
Bavlněná, černá/fialová, 70x140 cm
(3)
Skladem
235 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Klíčenka Fizz Floyd
Kovová/plastová, červená
Skladem
Poslední kousky
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Kave Home
Sklenička Clarien
180 ml, na sekt
Doručíme od 11. 12. 2026
234 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Navira
Froté, bavlněný, béžový, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Livio
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
232 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
250 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Sileia
220 ml, na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenička Vinea
Na víno
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, světle modré/oranžové, 2x polévková lžíce
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 48 ks
Printworks
Fotorůžky v sadě
Skladem
231 Kč
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 48 ks
Printworks
Fotorůžky v sadě
Skladem
231 Kč
5 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
OYOY Mini
Obchod na hraní Yummy
Vhodný věk 3+
Skladem
230 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bitz
Hrnek Gastro Green/Black
190 ml, keramický, zelený/černý
(16)
Skladem
230 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Credence
Bavlněná, červená/šedá, 14,5x24,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
229 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, červená, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(5)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Cuistot
Bavlněná/silikonová, béžová, 18x30 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Utěrka Farm
Bavlněná, krémová, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Utěrka Farm
Bavlněná, krémová, 50x70 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Zástěra Suzette
Bavlněná, červená/šedá
(4)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Geo
2 ks, bavlněné, hnědé, 20x20 cm, tepelná odolnost 180 °C
(17)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněné, žluté/šedé, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněné, šedé, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
229 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
71
72
73
...
94
Načíst další