Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 954 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Kave Home
Dekorační tác Kaili
Kovový, ø 14 cm
Skladem
Poslední kousky
267 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Södahl
Prostírání Sun
Z mořské trávy, s pruhy, ø 35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
267 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětská osuška 101 Dalmatians "Lucky"
Bavlněná, černobílá, 70x140 cm
(5)
Skladem
267 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Teddy "Moon"
Do postýlky, na zip, bavlněné, 100x135 cm
(1)
Skladem
265 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, taupe, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
265 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, modrý, 150x240 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
265 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Tvar (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Artchic
S ornamentem, bílý/šedý, 150x240 cm
(2)
Skladem
265 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Tvar (2)
Jerry Fabrics
Dětská osuška Hello Kitty
Bavlněná, červená/bílá, 70x140 cm
Skladem
265 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Utěrky v sadě Louie
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
264 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, 150x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
264 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Jerry Fabrics
Dětská osuška Gabby´s Dollhouse Colors
Bavlněná, 70x140 cm
(5)
Skladem
263 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Vaiana
Bavlněná, 70x140 cm
Skladem
263 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Vialli Design
Hrnek Amo
220 ml, skleněný, na cappuccino/dvoustěnný
(434)
Skladem
263 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lion King
Bavlněná, modrá/hnědá, 70x140 cm
(1)
Skladem
263 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětská lahev Ninjago
Plastová, modrá, 500 ml
(96)
Skladem
Poslední kousky
262 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Olvira
Froté, bavlněný, béžový, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
261 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Olvira
Froté, bavlněný, bílý, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
261 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Plastia
Truhlík Siesta
Samozavlažovací, plastový, 20x40 cm, výška 19 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
261 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Akiyo
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
261 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Gelová pera v sadě
3 ks
(163)
Skladem
261 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Torino
2 ks, 60 ml, na panáky
(2)
Skladem
261 Kč
131 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Lyngby Glas
Skleničky v sadě Torino
2 ks, 60 ml, na panáky
(1)
Skladem
261 Kč
131 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Kave Home
Ručník Olvira
Froté, bavlněný, zelený, 30x50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
261 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lilo and Stitch "Hawaiian Harmony"
Bavlněná, 70x140 cm
(3)
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Lilo and Stitch "Kiss"
Bavlněná, fialová, 70x140 cm
(4)
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenice Silex
300 ml
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Hrnek Neri
350 ml, keramický, na cappuccino/na latte, černý
(19)
Skladem
260 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Stranger Things
Bavlněná, červená, 70x140 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
260 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, antracitové, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Oscar
Napínací, na jednolůžko, z mikrovlákna, antracitové, 90x190 cm
(2)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Jerry Fabrics
Dětská osuška Frozen "Snowflake"
Bavlněná, 70x140 cm
(2)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, modrá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Doručíme od 6. 11. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, černá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, žlutá, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, koňakově hnědá, 18x28 cm
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, taupe, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Gingham
Bavlněná, khaki, 18x28 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Rex London
Utěrka Boat Race
Bavlněná, modrá, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Utěrka Fruits de Provence
Bavlněná, 50x70 cm
(7)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Utěrka World Map
Bavlněná, světle zelená, 50x70 cm
(6)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Checkers
3 ks, bavlněné, 50x70 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
86 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
My House
Osuška Darwin
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mepal
Dětský svačinový box Sunshine & Rainbow
S vidličkou, plastový, béžový, 300 ml
(10)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+10
+11
Na prodejně
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Do lucerny, doba hoření 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Butter Kings
Hrnek Golden Stars
330 ml, keramický, bílý
(1)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Sass & Belle
Hrnek Abstract Face
400 ml, porcelánový, bílý
(29)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Rámeček Sencillo
22,5x28 cm, stojací/na zeď, bílý, na fotku 20x25
(1)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Glow
Bílý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 100 cm
(48)
Skladem
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
1
...
239
240
241
...
270
Načíst další