20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 049 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě Alda
6 ks, 300 ml, na whiskey
(290)
Skladem
495 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
103 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Wenko
Koupelnový organizér Fablo
Keramický, černý, 20x10 cm, výška 2 cm
(2)
Skladem
289 Kč
s kódem
361 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Woodland
Bavlněná/lněná, béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(658)
Skladem
159 Kč
s kódem
199 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Garden Pleasure
Závěsné zahradní křeslo Tobago
Polstrované, černé, nosnost 120 kg
(596)
Skladem
857 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-20 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 430 ml
Skladem
Poslední kousky
447 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Curious Cats
Bavlněná, modrá
(45)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(20)
Skladem
698 Kč
s kódem
873 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Interiérová vůně #47 Tangerine, Neroli and Saffron
S vůní santálového dřeva/s vůní mandarinky/s vůní šafránu/s vůní cedru, 200 ml
(7)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (11)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Regál na víno Lava
Nástěnný, kovový, černý, počet lahví 5, černý, šířka 24 cm, výška 44 cm, hloubka 9 cm
(52)
Skladem
440 Kč
s kódem
550 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Váza Fian
Ručně malovaná, z dolomitu, oranžová, ø 11 cm, výška 11 cm
(7)
Skladem
279 Kč
s kódem
349 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Bee Happy
Bavlněná
(441)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Prada
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(12)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 5 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě
5 ks, bavlněné, růžové/šedé, 50x70 cm
(267)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
74 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Sass & Belle
Aromalampa Frida
Ø 9 cm, výška 13,5 cm
(54)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Geo
6 ks, 400 ml, z borosilikátového skla
Skladem
Poslední kousky
584 Kč
s kódem
730 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Estelle Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 25x11,5 cm, výška 32,5 cm
(4)
Skladem
263 Kč
s kódem
329 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Oblíbené
Perfumed Prague
Svíčka #57 Chamomile, Linden, Birch
Vonná, sojová, s vůní heřmánku/s vůní sena/s vůní břízy/s vůní lípy, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(31)
Skladem
391 Kč
s kódem
489 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Bloomingville
Prostírání Ydun
Z mořské trávy, ø 35 cm
(279)
Skladem
136 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #68 Peony, Linen, Fern
S vůní kapradiny/s vůní pivoňky/s vůní lnu, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(11)
Skladem
575 Kč
s kódem
719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Verona
1,5 l, se sítkem, skleněná, bílá
(106)
Skladem
777 Kč
s kódem
971 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Koupelnový organizér Soft Storage
Textilní, šedý, výška 100 cm
(47)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Rex London
Krabička na první zoubek Tooth Fairy
Kovová, ø 5 cm, výška 3 cm
(389)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 210 ml, na sekt
(183)
Skladem
694 Kč
s kódem
868 Kč bez kódu
145 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(19)
Skladem
271 Kč
s kódem
339 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #79 Black Currant
Vonná, sojová, s vůní černého rybízu/s vůní jedle, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 200x200 cm
(63)
Skladem
511 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (6)
-20 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Birger Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(23)
Skladem
623 Kč
s kódem
779 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Curious Dogs
Bavlněná, modrá
(57)
Skladem
247 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Stranger Things "Upside Down"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(23)
Skladem
519 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Simple Arch
4 ks, na zip, s geometrickými vzory, 43x43 cm
(76)
Skladem
767 Kč
s kódem
959 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #69 Lemongrass, Bergamot, Sandalwood
Vonná, sojová, s vůní santálového dřeva/s vůní bergamotu/s vůní citronové trávy, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (6)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 22x15 cm, výška 7 cm
(183)
Skladem
204 Kč
s kódem
255 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(22)
Skladem
518 Kč
s kódem
648 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Bloomingville Mini
Panenka Milly
Vhodný věk 2+, praní na 40 stupňů, výška 4 cm
(11)
Skladem
653 Kč
s kódem
816 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Exclusive
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, ø 17 cm
(169)
Skladem
524 Kč
s kódem
655 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(13)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 2 ks
Lékué
Formy na pečení v sadě
2 ks, 20 x 9,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(7)
Skladem
310 Kč
s kódem
388 Kč bez kódu
194 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Svíčka #32 Bergamot, Coconut, Vanilla
Vonná, sojová, s vůní vanilky/s vůní bergamotu/s vůní kokosu, doba hoření 40 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
375 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (5)
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Joseph Joseph
Koupelnový organizér Caddy
Plastový, bílý, 25x12 cm, výška 12 cm
(96)
Skladem
590 Kč
s kódem
738 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Lékué
Forma na pečení
18,5 x 17,5 cm, sklo, vhodné do horkovzdušné fritézy
(6)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, krémové, 2x malý ručník (30x30)
(6)
Skladem
711 Kč
s kódem
889 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 2 ks
Oblíbené
Wenko
Kuchyňské rukavice v sadě
2 ks, šedé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnost 250 °C
(781)
Skladem
569 Kč
s kódem
711 Kč bez kódu
356 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
JAHU collections
Dekorační polštář Amy
Sametový, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(239)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Luma
930 ml, se sítkem, skleněná, šedá
Skladem
Poslední kousky
775 Kč
s kódem
969 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová
(40)
Skladem
343 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Retro Meadow
Bavlněná, žlutá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(461)
Skladem
151 Kč
s kódem
189 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
2
3
4
5
...
189
Načíst další