Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 091 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Mouse Town
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Garden Pleasure
Skládací kempingová židle Rochefort
Kovová/látková, 50x64 cm, výška 47 cm
(12)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Revera
6 ks, 370 ml, z recyklovaného skla
Doručíme od 22. 10. 2026
669 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Crystal Snowman
Bílá, plastová, LED, na baterky, s časovačem, 25x10x26 cm
Skladem
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Černobílý, z masivního dřeva, 36x10x110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněná, pratelná, 30x46 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
539 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
S|P Collection
Difuzér Noru
S vůní bergamotu/s vůní pryskyřice, objem 400 ml, výška 12 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, žlutá, 130x170 cm
(58)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Novinka
Styler
Akustická tabule Dachshund
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Váza Mireni
Z papírmaše, krémová, ø 15 cm, výška 26 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Akustická tabule Cloud S
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wallity
Obraz
30x80 cm, tištěný, na plátně
(118)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Hearts
Bílý/růžový, z masivního dřeva, 11x10x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Printintin
Plakát A Nice Cup of Tea
(6)
Skladem
Poslední kousek
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, v cihlové barvě, 14x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
639 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Stag Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Enchanted Twilight Animals
4 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
110 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Shine
Porcelánový
Doručíme od 21. 10. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Kate Louise
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s nápisem/s potiskem, 43x43 cm
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Rámečky v sadě Aspen
30x40 cm, 3 ks, na zeď, černé, na fotku 21x30/na fotku 30x40
Doručíme od 23. 10. 2026
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Enchanted Twilight Animals
Bavlněná, zelená, 18x88 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Chňapka Christmas Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, vínová/růžová, 88x18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(25)
Doručíme od 20. 10. 2026
296 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minnie Sweet Like Me
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, z mikrovlákna, 140x200 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
463 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Novinka
Styler
Akustická tabule Happy Town
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Paw Patrol
Bavlněná, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
235 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Tartan Check
Bavlněná, s vánočním motivem, červená/tmavě zelená
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Catherine Lansfield
Zástěra Christmas Nutcracker
Bavlněná, s vánočním motivem, vínová/růžová
Doručíme od 3. 11. 2026
329 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Akustická tabule Balls
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Prostírání
Bavlněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(1)
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko, jersey, světle zelené, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Summer Rain
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětské svítidlo Single
Bílé/růžové, z masivního dřeva, LED, 15x10x90 cm
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Christmas Town
Bavlněná, červená/béžová, 18x88 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, tmavě modrá, ø 13,5 cm, výška 22 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
ONA
Konvice na čaj Liv
950 ml, skleněná, jantarová
Doručíme od 22. 10. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Ručník Navira
Froté, bavlněný, bílý, 50x90 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
595 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Unipar
Svíčka Finelines
Do lucerny, doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Skladem
159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
Novinka
Styler
Akustická tabule Donuts
Výška 45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 50x70 cm
(542)
Doručíme od 23. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Feuillys
Omyvatelný, hnědý, ø 160 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
409 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Styler
Obraz Color I
60x80 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Dětská termoska
Nerezová, světle růžová, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/růžový, z masivního dřeva, LED, 15x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Váza Ceola
Ručně vyrobená, keramická, bílá, ø 11 cm, výška 21 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
762 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
170
171
172
...
190
Načíst další