Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 943 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Woodland Crochet
Červený, 35x20 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Podsedák Twily
Na zavazování, 38x38 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Tempo
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost polštáře (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/růžové, 135x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/zelené, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálový, krémový, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Casa Selección
Deka Mid Century
Z mikroplyše, béžová, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Sirius
Vánoční světelná dekorace Luna
Vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø9x10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Remundi
Grilovací mřížka Magnus/Caesar
Z nerezové oceli
Skladem
Poslední kousek
3 439 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Foldy
Černá, kovová, LED, zapichovací, do zásuvky, IP44, 60x60x55 cm
Skladem
Poslední kousek
1 739 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
LIND DNA
Prostírání Monstera Leaf Nupo
Z eko kůže, 35x42 cm
Skladem
Poslední kousky
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálový, krémový, 90x190 cm
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Lorena Canals
Dětský sedací vak Vichy Honey
Se snímatelným potahem, okrově žlutý, šířka 40 cm, hloubka 40 cm, váha 1 kg
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
3 209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mijolnir
Povlečení Puantiye
Na dvoulůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, bílé/modré, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousek
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dekorační tác Madlena
Kamenný, ø 18 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Dětský koberec Mushroom
Vlněný, červený/béžový, 85x90 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Autumn Sunset
100x70 cm, tištěný, skleněný
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
2 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Ski Village
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Linen Tales
Dětské povlečení White
Na jednolůžko, na zip, bílé, lněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
4 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Good Morning
Povlečení Plain Flanel
Na dvoulůžko/prodloužené, zakládací, teplé, flanelové, modré, 200x220 cm
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Meowbaby
Pikler trojúhelník Montessori
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 112x61 cm, výška 94 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
3 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Toadstools
2 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 35x47 cm
Skladem
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Venezia
36x46 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 30x40
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
Linen Tales
Ubrus Christmas Print
Lněný, s vánočním motivem, s potiskem, bílý, 140x140 cm
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, krémový, 50x90 cm
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Lucia Classic
Bílá, z masivního dřeva, do zásuvky, ø12x33 cm
Skladem
Poslední kousky
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Speranza
Bílá/šedá, papírová, do zásuvky, ø50x18 cm
Skladem
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Dětská osuška s kapucí White
Lněná, bílá, 70x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
Hanse Home
Dětský koberec Kiki
Syntetický, s nízkým vlasem, 120x170 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
129 Kč
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Meowbaby
Houpačka Montessori
S polštářem, z borovicového dřeva, růžová/v přírodní barvě, 39x75 cm, výška 38 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, vínové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Boles d'olor
Difuzér I Love Mint
S vůní máty, doba vůně 12 týdny, objem 200 ml, ø 7,5 cm, výška 36 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Crinkle Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, světle hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Umělý eukalyptus Eucalyptus
Ø 30 cm, výška 85 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
244 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, bílé, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
Premium
Södahl
Ručník Comfort
Froté, bavlněný, tmavě šedý, 50x100 cm
(70)
Skladem
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Sunnylife
Plážová osuška Call of the Wild
S geometrickými vzory, růžová, 90x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Stojan pro notebook Slim
Kovový, 16x6 cm, výška 15 cm
(4)
Doručíme od 14. 10. 2026
1 039 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Remundi
Odkládací poličky v sadě Magnus
2 ks
Skladem
Poslední kousek
3 209 Kč
1 605 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Christmas Sweater
S vánočním motivem, s geometrickým vzorem/s ornamentem, zelený, 140x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Elly
Zelený, skleněný, LED, na baterky, délka 105 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
ONA
Hrnek Lou
280 ml, kameninový, tmavě fialový
Doručíme od 2. 11. 2026
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Linen Tales
Ubrus Christmas Print
Lněný, s vánočním motivem, s potiskem, bílý, 140x300 cm
Skladem
Poslední kousky
3 779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, růžový, ø 25 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (2)
Na prodejně
1
...
231
232
233
...
270
Načíst další