Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 960 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Black+Blum
Termoláhev
500 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 14. 10. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Restilo
Ubrus Gaia
Červený, 140x180 cm
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Tafel
70x100 cm, tištěný, s rámem
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
3 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
House Nordic
Rámečky v sadě Aspen
30x40 cm, 3 ks, na zeď, černé, na fotku 21x30/na fotku 30x40
Doručíme od 23. 10. 2026
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Soška His Reflective Mind
16x18 cm, výška 30 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
2 879 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Garden Pleasure
Vyvýšený truhlík
43x82,5 cm, výška 80 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
2 275 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, světle růžová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Váza Dimona
Z kameniny, ve stříbrné barvě, ø 15 cm, výška 23 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 199 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Váza Limone
Ručně malovaná, z kameniny, žlutá, ø 22 cm, výška 22 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 502 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Dětské lžičky v sadě Lili
2 ks, plastové/ze silikonu, světle modré/oranžové, 2x polévková lžíce
Doručíme od 11. 12. 2026
232 Kč
116 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Rouns
Kovová, výška 63,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 559 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Meowbaby
Dětský koberec Mammoth
Syntetický, shaggy, šalvějově zelený, 115x140 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Tranquil
30x40 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 299 Kč
433 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
JUNA
Povlečení Bæk&Bølge
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kostkované, červené/žluté, 140x200 cm
(5)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Meowbaby
Bazének s míčky Montessori
Manšestrový, se snímatelným potahem, tyrkysový, ø 90 cm, výška 30 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
3 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Coco 1135
Pratelný, syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 140x200 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
2 179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Chanterelle
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, kulatý, béžový, ø 140 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
3 709 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Grenades
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dekorační tác Serela
Mramorový, 18x35 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 027 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Candy Cane
Bavlněný, s vánočním motivem, 32x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Black+Blum
Termoláhev
750 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 14. 10. 2026
918 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Lorena Canals
Dětský sedací vak Vichy Toffee
Se snímatelným potahem, hnědý, šířka 40 cm, hloubka 40 cm, váha 1 kg
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
2 750 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mijolnir
Povlečení Zebra
Na jednolůžko, na knoflíky, se zvířecím vzorem, černé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, antracitové, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Premium
Blomus
Květináč Nona
Porcelánový, s odtokovým otvorem, ø 12,5 cm, výška 13,5 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Salt&Pepper
Konvice na čaj Ora Gloss
540 ml, z kostního porcelánu, bílá
Doručíme od 2. 11. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Good Morning
Dětské povlečení Catchy
Na jednolůžko, teplé, na zip, béžové, flanelové, 135x200 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Prostírání Lagona
Filcové, 35x48,5 cm
(4)
Doručíme od 26. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Riva
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, krémový, 140x200 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
3 339 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, zelené, 90x190 cm
(76)
Doručíme od 29. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, žluté, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Ručník Navira
Froté, bavlněný, bílý, 50x90 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
563 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Cattara
Gril Crotone
Na dřevěné uhlí/přenosný
(16)
Doručíme od 21. 10. 2026
943 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Sunny World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 120 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Premium
Linen Tales
Prostírání Ashes of Roses
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, bílé, 20x13 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Osuška Riva
Froté, bavlněná, šedá, 100x200 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
2 236 Kč
Do košíku
Do košíku
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, v cihlové barvě, ø 25 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Průměr (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v cihlové barvě, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
235 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Esschert Design
Olejová lampa
Betonová, ø 18 cm, výška 20 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svícen Ven
Na čajovou svíčku, skleněný
Doručíme od 26. 10. 2026
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Hanse Home
Dětský koberec Skyla
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, ø 160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
2 239 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
239
240
241
...
270
Načíst další