Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 990 výsledků
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejprodávanější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Ladelle
Dekorační tác Noelle Christmas Tree
Kovový, 24x23 cm
Doručíme od 12. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětský polštářek
Modrý, 25x30 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
592 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Cral
Bavlněný, na zip, s pruhy, 45x45 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Lysekil
Bílá, z masivního dřeva, do zásuvky, 30x5x29 cm
Skladem
Poslední kousky
1 389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Wallity
Obraz Town
100x70 cm, tištěný, na plátně
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Malaga
22x28 cm, na zeď, růžový, na fotku 15x21
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
249 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Ubrus Flia
S příměsí lnu, s pruhy, béžový, 150x250 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
3 083 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Osuška Arto
Froté, z bio bavlny, s pruhy, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
1 219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Fairytale Unicorn
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové, 200x200 cm
(16)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Zahradní konferenční stolek Dandara
S deskou z akácie, kulatý, ø 60 cm, výška 35 cm
(11)
Doručíme od 11. 12. 2026
4 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Restilo
Přehoz Mic
Z mikroplyše, světle zelený, 200x220 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(6)
Doručíme od 15. 10. 2026
189 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
Meowbaby
Pěnové hřiště
Se snímatelným potahem, počet kusů v balení 4 ks, béžové, 45x193 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
4 799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Novinka
Meowbaby
Dětský koberec Mammoth
Syntetický, shaggy, světle růžový, 90x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Leopold Vienna
Skleničky v sadě Corvina
2 ks, 490 ml, na víno
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(27)
Doručíme od 14. 12. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Wigiwama
Dětský sedací vak Square
Manšestrový, se snímatelným potahem, krémový, šířka 60 cm, hloubka 60 cm, váha 2 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
3 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Waffle
2 ks, z mikrovlákna, modré, 40x60 cm
(2)
Doručíme od 6. 11. 2026
329 Kč
165 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 2 ks
Lorena Canals
Prostírání v sadě Handloom
2 ks, bavlněná, 38x50 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
759 Kč
380 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Riviera Tiles
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, tmavě modré, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Kave Home
Zahradní konferenční stolek Dandara
S deskou z akácie, kulatý, ø 60 cm, výška 35 cm
(11)
Doručíme od 11. 12. 2026
4 119 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Oblíbené
Restilo
Ručník Bamby
Froté, s příměsí bambusu, tyrkysový, 50x100 cm
(28)
Doručíme od 15. 10. 2026
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, bílé, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 099 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Novinka
Meowbaby
Pěnové hřiště
Manšestrové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, khaki, 45x143 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Malerifabrikken
Obraz Everlasting
Ø 70 cm, tištěný
Doručíme od 3. 11. 2026
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Osuška Caro
Vaflová, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 396 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, šedé, 230x260 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Belle & Boo
Dětské povlečení Pirates
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, modré, bavlněné, 120x150 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Novinka
Stelton
French press EM77
Objem 1 l, plastový, bílý
Doručíme od 16. 10. 2026
1 959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Styler
Tabule Planner S
Akustická, 60x45 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Podsedák Joncols
Venkovní, 41x43 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 191 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Povlečení White Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, s květinovým vzorem, bílé/šedé, 140x200 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Strawberry Latte
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(7)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Kähler Design
Obal na květináč Omaggio Nuovo
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 14 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Meowbaby
Pěnové hřiště
Manšestrové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, béžové, 83x45 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
3 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Nutcracker
S vánočním motivem, zelená, 18x88 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Tabea
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, 140x200 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
4 589 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, krémová, 160x210 cm
(8)
Doručíme od 15. 10. 2026
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Paper Art 9
51x71 cm, tištěný, s rámem
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 149 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Novinka
Meowbaby
Pěnové hřiště
Z materiálu bouclé, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, světle šedé, 88x90 cm, výška 27 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
4 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Meowbaby
Pěnové hřiště
Manšestrové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 3 ks, béžové, 45x143 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
6 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 4x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Počet kusů (3)
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Lionel
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, krémový, 140x200 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
4 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský sedací vak Vichy Toffee
Se snímatelným potahem, hnědý, šířka 40 cm, hloubka 40 cm, váha 1 kg
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
2 750 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Mammoth
Šalvějově zelený, šířka 70 cm, váha 6 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
3 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, šedé, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
1
...
252
253
254
...
271
Načíst další