20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Textil
Kuchyňský textil
Ubrousky
Ubrousky
...
Kuchyňský textil
Ubrousky
Jarní ubrousky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Materiál
Sada
Počet kusů
+ Další (8)
Jaro
26 výsledků
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejnovější
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Eviaya
20 ks, papírové, s puntíky, 33x33 cm
(1)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Limone
20 ks, papírové, s pruhy, 33x33 cm
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Alvira
20 ks, papírové, s květinovými vzory/s ornamenty, 33x33 cm
Skladem
Poslední kousky
135 Kč
s kódem
169 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Anniversary
20 ks, papírové, 33x33 cm
(2)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
9 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany 2
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
Skladem
Poslední kousek
439 Kč
s kódem
549 Kč bez kódu
275 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Camelie
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 4 ks
Meri Meri
Ubrousky v sadě Stripe Ruffle
4 ks, lněné, s pruhy, 46x46 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 295 Kč
s kódem
1 619 Kč bez kódu
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
s kódem
599 Kč bez kódu
300 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Misty Rose
2 ks, lněné, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
463 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
290 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Mustard
2 ks, textilní, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
471 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Little Snowdrops
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(4)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Ava
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(8)
Skladem
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Pikkukellukka
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(3)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Unikko
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 16 ks
IHR
Ubrousky v sadě Purple Spring
16 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x42 cm
(9)
Skladem
143 Kč
s kódem
179 Kč bez kódu
11 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Unikko
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
119 Kč
s kódem
149 Kč bez kódu
7 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 20 ks
IHR
Ubrousky v sadě Holly Flower
20 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x33 cm
(2)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Botany
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
849 Kč bez kódu
425 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Watercolour
2 ks, lněné, s květinovými vzory, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
591 Kč
s kódem
739 Kč bez kódu
370 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(2)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(4)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s pruhy, 40x40 cm
(10)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
255 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s pruhy, 40x40 cm
(2)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s pruhy, 40x40 cm
(52)
Skladem
239 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-20 % s kódem
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(5)
Skladem
233 Kč
s kódem
291 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Pro zobrazení více výsledků odeberte některý z filtrů
Jaro
1
Související kategorie
Talíře
Příbory
Prostírání
Ubrusy
Oblíbené filtry
Látkové ubrousky
Papírové ubrousky
Ubrousky s velikonočním motivem