Předvánoční výprodej -20 % a více na 10 000+ produktů | Ušetřete →
100 Kč pro vásRegistracePřihlášeníKošíkMenu

Umělé květiny oživí letošní interiéry

Pravdou je, že donedávna umělé květiny představovaly spíše nevkus, dnes je tomu ale jinak. Umělé květiny slaví svůj návrat a mnohdy je ani nerozeznáme od těch pravých. Staly se velmi žádané, představují styl, luxus a nadčasovost.

Výhody umělých květin

Kromě toho, že vypadají umělé květiny jako živé, jsou téměř bezúdržbové. Nemusíte je zalévat, přesazovat a nikdy vám neuvadnou. Stačí z nich jen jednou za čas otřít prach. Hodí se jak do interiéru, tak exteriéru. Jejich největší výhodou ale je, že jsou při pravidelném „odprachování” vhodné pro alergiky.


Kam s umělými květinami

Vybírat můžete z pokojových květin, sukulentů, zahradních rostlin i řezaných květů. Hitem jsou také nejrůznější větvičky. Ty skvěle vypadají naaranžované ve vysoké váze. Pokud chcete, aby vaše dekorace z umělých květin působila opravdu přírodně a živě, doplňte je i o přírodní prvky. Ideální jsou například stébla trávy, větvičky nebo kamínky.

Oblíbené jsou také umělé květiny v truhlíku, kde nemusíte každý rok zasazovat nové rostliny. Stejně praktické jsou i umělé nebo sušené květiny na věncích. Zejména podzimní věnce na dveře nebo na stůl vypadají opravdu dokonale.