Tento web používá cookies. Více informací o používaní souborů, jejich uplatnění a schválení lze nalézt zde

ok
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Menu
100 Kč pro vásRegistracePřihlášení100 Kč pro vásKošík
DomůDomůInspirace

Umělé květiny oživí letošní interiéry

Pravdou je, že donedávna umělé květiny představovaly spíše nevkus, dnes je tomu ale jinak. Umělé květiny slaví svůj návrat a mnohdy je ani nerozeznáme od těch pravých. Staly se velmi žádané, představují styl, luxus a nadčasovost.

Výhody umělých květin

Kromě toho, že vypadají umělé květiny jako živé, jsou téměř bezúdržbové. Nemusíte je zalévat, přesazovat a nikdy vám neuvadnou. Stačí z nich jen jednou za čas otřít prach. Hodí se jak do interiéru, tak exteriéru. Jejich největší výhodou ale je, že jsou při pravidelném „odprachování” vhodné pro alergiky.


Kam s umělými květinami

Vybírat můžete z pokojových květin, sukulentů, zahradních rostlin i řezaných květů. Hitem jsou také nejrůznější větvičky. Ty skvěle vypadají naaranžované ve vysoké váze. Pokud chcete, aby vaše dekorace z umělých květin působila opravdu přírodně a živě, doplňte je i o přírodní prvky. Ideální jsou například stébla trávy, větvičky nebo kamínky.

Oblíbené jsou také umělé květiny v truhlíku, kde nemusíte každý rok zasazovat nové rostliny. Stejně praktické jsou i umělé nebo sušené květiny na věncích. Zejména podzimní věnce na dveře nebo na stůl vypadají opravdu dokonale.


Další inspirace